Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy drága üzleti típusú...

Egy drága üzleti típusú laptopot vettem (konkrétan HP ProBook 6460b LG643EA), gondoltam nem lesz vele gond, de eléggé zúg, miközben egy tök olcsó normál laptopnak semmi hangja nincsen, miért?

Figyelt kérdés
A Core 5 processzor zúg? Bekapcsolom és nem csinálok semmit, akkor is van hangja, persze nem nagyon hangos de hallom. Míg sokkal olcsóbb laptopoknak semmi de semmi hangja nincs. Lehet hogy a ventillátor fölöslegesen megy? Ki lehet kapcsolni vajon? Vagy ez normális, vagy küldjem vissza?
2011. okt. 4. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen. Visszavittem, azóta jóval csöndesebb, bár nem ez a géptípus... D
2011. okt. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hogy is mondjam. Egy szemetet vettél, nem üzleti laptopot. Miért nem kérdezted ki egy szakember tanácsát?


pl: Lenovo ThinkPad X220 vagy Dell ThinkPad T420s NV8ND


Notebook ne ezek üzleti gépek. Managereknek, IT szakembereknek szánták. Ezek nem a tuskoban kapható 120 e Ft -s vackok. Hp, Fujitsu laptopot akkor sem használnék ha ingyen kapnám. Cseréltesd ki vagy használd egészséggel!

2011. okt. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen a HP laptopoknak ez a nagy hátrányuk. Én a helyedbe visszavinném és ha jó fejek az eladók adnak másikat ha meg nem akkor vagy beküldik javíttatni ami hetekbe telhet akár vagy hozzá szoksz ahhoz hogy hangos.
2011. okt. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

260 Ezer volt??? o.O

azért már sokal,jobb laptopot kapsz

nézten mik vanak eben.

de mivel garanciális vid visza hogy zug

zug a ventilátor vagy hdd

i5 proci ha zúg az elég érdekes lene:)

amugy nagyon nem érte meg ilyent vened de javitsák,és használod mást nemtudsz teni.

reméljük tévedünk és jó lesz

persze neked nem játékra kel de mire használod mint üzleti személy?

mert ha csak,programokat futatsz kisebeket akor szintugy felesleges kidobás volt

ha meg 3d tervezö vagy akor aban amit látam még vga sincs csak integrált

ram is kevéske enyiért

hdd is pici

i5 ös proci is furcsa laptopba meg i7 esel,isolcsób van

szóval,nem jó az egész de ha tudod használni akor jól van.

2011. okt. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sok paraméter fontos volt, és ez volt az egyetlen modell, ami megfelelt, most nem sorolom fel, de pl matt kijelző, szűkített billentyűzet, monitor méret, stb. Egyébként mindennel meg vagyok elégedve ezt az egyet kivéve. Nem tudom, hogy hány decibel a hivatalos. És hogy ez a garanciába beletartozik-e, azaz ha mondjuk várok és egy év múlva panaszkodok, ha romlik, akkor javítják-e? És arra nem válaszoltatok, hogy egy procit mindig hűteni kell? Bekapcsol a Windows 7, akkor alapállapotban szükség van a hűtésre, ha nem csinálok semmit? Illetve, hogy lehet-e kézzel szabályozni?
2011. okt. 4. 10:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem normális. Nekem HP Pavilion laptopom van, alapjáraton + netezés meg egyéb erőforrást nem nagyon igénylő feladatoknál szinte nem is hallom hogy megy benne a venti, teljesen csöndben van. Vissza kéne vinned, valami baj lehet a fordulatszám szabályozóval, vagy a hőmérséklet érzékelő küld neki hibás adatokat.
2011. okt. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!