Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace vagy...

Samsung Galaxy Ace vagy Motorola Defy a jobb választás?

Figyelt kérdés

Egy árban vannak.

A Defy azért tetszik, mert por/csep/ütés álló.

De, a Samsung elvileg sokkal jobb márka mint a Motorola.

Melyik a jobb telefon az áráért?


2011. okt. 2. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nos a Defy sokkal jobb az Ace-nél. A képernyő felbontása a kétszerese, így fényévekkel szebb a képe. Ezenkívül az Ace videója QWVA felbontású, ami igen gyenge. Valamint az akkut tekintve is a Defy a befutó. Röviden óriási a különbség. Simán megéri a kb. 7 ezer forint felárat.
2011. okt. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lemaradt: persze meggondolandó, hogy mennyire bízunk meg egy Motorola modell-ben.
2011. okt. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A motorola elég megbízható márka. Eddig nemsok szemetet gyártott. Egyébként Defy-m van, és maximálisan meg vagyok vele elégedve.
2011. okt. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én épp ellenkező tapasztalatokat hallottam, az okostelefonok előtt csak hulladékot gyártottak. Magas volt a romlási arány. Hogy ez az érintőkijelzős Motoroláknál miben változott, azt nem tudom.
2011. okt. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Azt viccnek szántad, hogy a Samsung jobb márka, mint a Motorola? A Motorola egy 1928-ban alapított amerikai cég, amely számos saját szabadalommal rendelkezik a híradástechnika terén, többekközt az elsők közt készített mobiltelefonokat is. Egyébként a kérdésre válaszolva Motorola éri meg jobban
2011. okt. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ismerőseim mondták, hogy a motorola régen legalábbis nem volt olyan jó, de hogy most mi a helyzet, nem tudom.
2011. okt. 4. 17:29
 7/8 anonim ***** válasza:
A motorola választékában is a legalja nem volt csúcs minőség, ahogy más gyártóknál sem az. Viszont a többihez viszonyítva igenis megbízható gyártó. A Defy amúgy sem egy alsó kategóriás típus. Volt régebben több ~25-30 ezres (anno közép kategória) motorolám, és nem volt velük semmi baj. Itt GYIK-on sem nagyon olvasni olyan kérdéseket, hogy "összefosta magát a Defy-m, mit csináljak".
2011. okt. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy a Samsung nagy szám, mert nem az, de a régi Motorolák romlottak. A régi Samsungok szintúgy. Az újabb Samsung készülékekre ez már kevésbé jellemző, és mivel a Motorola nem dobálja paicra halomra a telefonokat, így nem tudom ott mi a helyzet ezen a téren.
2011. okt. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!