Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Gio vs. Sony...

Samsung Galaxy Gio vs. Sony Ericsson Xperia Mini (v. Mini Pro) [NEM X10! ]? Melyik lenne a jobb választás?

Figyelt kérdés
Már olvastam Mobilarena teszteket is,de nem tudok dönteni.Amúgy karácsonyra venném meg.Léci érveket is írjatok!Előre köszönöm a válaszokat
2011. okt. 3. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
ÜDV.XPERIA MINI szerintem. Mert 200mhz el nagyobb a procija (gio-800mhz, MINI-1GHZ) Gio nem volt a kezemben de mini már igen, nagyon jó összerakott telefon, minőségi műanyagok. Ez az én véleményem.
2011. okt. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán egy X. mino pro val jobban járnál mind a sima minivel... (első voltam)
2011. okt. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszodat.Amúgy SE-t venném mert csak kb. 60e ft és van headset,előlapi kamera,5mp.Csak vmiért nem jön be a Sonysok kezelőfelülete.
2011. okt. 3. 18:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor letöltesz rá egy másik kezelőfelületet. Van egy csomó launcher program (pl. adw, adw ex) ami direkt azért van, hogy ha nem tetszene a gyári kezelőfelület akkor ezzel lecseréled. Ráadásul ezekhez lehet témát letölteni is és jóval több beállítási lehetőséget tartalmaznak.
2011. okt. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen valamelyik Xperia Mini!!
2011. okt. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, a Mini kb mindenben felülmúlja a Giot, úgyhogy ez nem is lehet kérdés. Nem csak processzorban, hanem hardveres tekintetben más szempontból is. Például a kamerája nagyságrendekkel jobb, HD felvételt is készít, de még sorolhatnám az előnyeit. Az ára is elég jó, a tudásához viszonyítva, szóval ár/érték arányban a topon van. Az androidban meg az a jó, hogy rengeteg minden változtatható, olvastam, hogy már a WP7 kezelőfelületét is megcsinálták Android alá, szóval ha valami nem tetszik, szinte korlátlanul változtathatod, amiatt nem érdemes jóval gyengébb hardvert választani. ;)
2011. okt. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nekem Giom van, ami egy egész jól működő telefon, de inkább minit vennék, abban 1GHz-es a proci, az enyémben csak 800MHz-es, tehát a mini gyorsabb, kevésbé fagy és akad. A kamerája a mininek 5 Mp-es, és HD-ban vesz fel, + van vakuja, a gionak nincs vakuja, nem HD minőségben kamerázik és csak 3 Mp a kamerája. Ja és van képstabilizátor is a miniben, ami nekem nagy nyűgöm, hogy a gioba nem tettek. Nem is beszélve arról, hogy a gio sötétben nem igazán tud fotózni, viszont úgy tudom, hogy a minibe már tettek egy Exmor R nevű fejlesztést, ami miatt sötétben is tud fényképezni.

A készenléti idejük hasonló lehet, maximum másfél 2 nap. De a gio például nem ébreszt kikapcsolt állapotban, és úgy tudom a mini már igen.

Amúgy a gio is jó telefon, de a mini jobb, és korszerűbb, gyorsabb, és többet tud. Egyszerűen egy erősebb telefon. A mini pro meg azoknak jó, akik ragaszkodnak a billentyűzethez, de nagyon hasonló a tudásuk.

Ja és hát a Gio nem egy mini telefon. Sőt. :) Remélem tudtam segíteni :))

2011. okt. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez nem kérdés.Xperia mini pro.

jobb mint a mini,mert van benne qwerty,és a 3colos kijelzőn nem jó gépelni.

2011. nov. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!