Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S. Vízbe esett a mobilom...

S. O. S. Vízbe esett a mobilom. Mit kell tenni?

Figyelt kérdés

Beleesett a csapba a mobilom, elmerült a víz alá még szombaton, azonnal kivettem, kikapcsoltam és kivettem az aksiját. Ma reggel bekapcsoltam és semmi baja.

Elvittem egy gsm szervizbe, hogy tisztítsák ki, nehogy elkezdjen rozsdásodni, de azt mondták, felesleges.

Nem akarom elvinni a T-mobile-hoz, mert azonnal elveszíti a garanciáját.

Most akkor mit tegyek? Nem kéne darabokra szedni és átpucolni az egészet? Mi van, ha 2 hét múlva megy tönkre?


2011. okt. 3. 12:07
 1/9 bp1985 ***** válasza:
Túl korán kapcsoltad be. Szétszeded, amint beleesik, berakod rizsbe 1 hétre kb, és utána kapcsolgatod. Most vagy fog működni, vagy nem.
2011. okt. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A garanciát már besz*ptad, mert a telefonokba vízre pirosodó matricákat tesznek, van az akkun az érintkezéseknél, a akku alatt vagy mellett a házban, sőt belül a telefonban is van több itt-ott elhelyezve..

Szóval kár garanciás dolgokon gondolkodni innentől..

ez HTC-nél pl ilyen

[link]

2011. okt. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

legközelebb veszel egy motorola defyt, és pancsolhattok együtt. :)


ha műxik, akkor örülj neki, de lehet, h pár nap múlva búcsút inthetsz neki.

2011. okt. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

*Mi van, ha 2 hét múlva megy tönkre?


Veszel egy másikat.

2011. okt. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2011. okt. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szárítsd ki. Rakd rizsbe, bár olyat is hallottam már, hogy volt aki alkoholba nyomta (én azért ezt nem kockáztatnám). Hagyd ott akár pár napig is, had száradjon ki rendesen.


A garanciát már mindenképpen elvesztetted a fentebb is írt vízre pirosodó matricák miatt.

2011. okt. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1 hétig ne kapcsold be. Rozsdásodnia nem kéne, hisz nem fürdeted minden nap. Ha egy hétig kikapod az akkut, és utána működik, akkor már nem kéne, hogy baja legyen...
2011. okt. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat!
2011. okt. 3. 14:41
 9/9 anonim ***** válasza:

"S. O. S. Vízbe esett a mobilom. Mit kell tenni?"


Pl használni a keresőt, ezerszer lerágott csont a téma.

2011. okt. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!