Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon lassú lehet ez a...

Nagyon lassú lehet ez a mobilinternet?

Figyelt kérdés
T-mobilenál van egy mobilinternet csomag a neve Domino Go Net S 30 MB-os és havonta 590 Ft. szerintetek nagyon lassú lehet?:/
2011. okt. 3. 19:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Miért lenne lassú? Amíg nem fogy el, teljes sávszélességgel jön. Ami természetesen telefon- és hálózatfüggő.
2011. okt. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
a sebessége a lefedettségtől függ... a te városodban/faludban milyen a t-mobile lefedettsége, és a telefon képességei sem utolsóak (pl hiába van HSDPA lefedettség, ha a telefonod csak EDGE-re képes)
2011. okt. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
xperia x10 mini prom van.
2011. okt. 3. 19:15
 4/18 anonim ***** válasza:
Hát azért 30MB az semmi ha tényleg netezni akarsz... Hamar elfogy fogyni és akkor aztán marha lassú lesz..
2011. okt. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

30 mega net nagyon sokra elég, ha ésszel használod.

Nekem 50 mega van, soha nem sikerült elhasználni. 35 volt a max, de általában 27-30 mega fogy egy hónapban. Email, rengeteg msn, facebook és néha google maps.

2011. okt. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
csak facebookra és msnre használom általában a telefonomon az internetet.:D viszont elég sokáig facebookozok és msnezek.:$
2011. okt. 3. 20:31
 7/18 anonim ***** válasza:
Hát ha csak böngészel egy kicsit naponta akkor talán nem fogy el... Nekem tuti nem lenne elég annyi szent, mivel én letöltök is.
2011. okt. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A letöltéssel meg a youtube-bal lehet várni addig, amíg nem találsz wifit. :)
2011. okt. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Akkor eleve nem lenne értelme mobilnetet vennem ha wi-fire várnék... :)

Anélkül is mehetnék wi-fizni...


A mobiltnet lényege, hogy bárhol kényelmesen csinálhasd amit akarsz és nem csak böngészni, hanem letölteni is. Épp ezért a 30MB írtó kevés szerintem.

2011. okt. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Látom nem érted a logikáját. :) Vagy nyugodt szívvel ki tudsz adni 1 hónapban 5-10 ezer ftot előfizetésre, és ezért nem érted.
2011. okt. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!