Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon lassú lehet ez a...

Nagyon lassú lehet ez a mobilinternet?

Figyelt kérdés
T-mobilenál van egy mobilinternet csomag a neve Domino Go Net S 30 MB-os és havonta 590 Ft. szerintetek nagyon lassú lehet?:/
2011. okt. 3. 19:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én bizony értem a logikát.. De ezzel a logikával elö se kéne fizetned netre... Hiszen odamész a wi-fihez és kész. A logikád szerint egyébként is oda járnál..
2011. okt. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem fizetek érte. 50 mega jár az 1500 ft-os előfizetéshez, magamtól egy fillért nem fizetnék érte.
2011. okt. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Akkor meg mi is a problémád ha téged nem is érint a dolog..?
2011. okt. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az, hogy ha a kérdezőnek csak 30 megásra telik, nem kéne elvenni tőle a kedvét, hogy az semmire nem elég.
2011. okt. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Akkor bizony felfogási nehézségeid vannak :) Sehol se írtam, hogy semmire se elég. De letöltésre biztos nem.
2011. okt. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Hát azért 30MB az semmi ha tényleg netezni akarsz..."

:)

Így, pontosítva már korrekt, letöltésre valóban nem jó.

2011. okt. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
rosszul fogalmaztam meg a kérdést. bocsi.://:$ és köszi a válaszokat:)
2011. okt. 7. 20:48
 18/18 anonim ***** válasza:
Én youtubeoztam és intenzíven böngésztem és mobilos játékokat letöltöttem és 23madikára el is fogyott de lassítással is tök gyors ha egy régebbi és átalakított kinézetű opera minivel(nem ugyanolyan telefonon van xperia hanem egy egyszerű ja és google chrome kinézetű volt az opera mini)
2011. nov. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!