Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kijött az új iPhone 4s! Mit...

Kijött az új iPhone 4s! Mit gondoltok róla? Veri az sgs2-őt? érdemes venni eggyet?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sokkal okosabb az előzőeknél, ha van pénzed rá és nem a minimálbéred mellé felvett hitelből vennéd, akkor bőven megéri.
2011. okt. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Már a 4-es is "verte". De azért ez a 4S még nagyobbat alkotott :)


A Siri elég érdekes lesz... Ugyan magyar nyelvet még nem fog támogatni, de ha tényleg ennyire egyszerü kezelni, ahogy a bemutatón ment.. akkor nagy dolog lesz :)

Plusz hát persze az újítások, gyorsabb lesz, szebb kamera, 1080p video, stb :)


Kár, hogy elég drága lesz ez is..

2011. okt. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Na ez most tényleg betesz a csakmásolnitud samsungnak, már az i4 is ezerszer jobb volt mint szoftver, mint kijelző, mind MINŐSÉG (fém+üveg) tekintetében, ezzel már össze se lehet hasonlítani azt a műanyag sz.rt
2011. okt. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én azért kicsit többet vártam tőle :\
2011. okt. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok min fognak sírni a samsungmániások ezek után... :)
2011. okt. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A tökéletes telefon

Természetesen , már a sima 4 es is veri

Érdemes , nekem jelenleg nincs pénzem rá , én majd az 5 öset célzom meg ;)

2011. okt. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kicsit más mint amit vártunk meg amit beharangoztak, de szerintem amig nincs akkor innovánció nem érdemes új mobilt csinálni. ott a gond, hogy ez juniusba is megvolt már.
2011. okt. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem úgyse lesz olcsóbb...ez magyarország...rá fognak rakni annyi adót, hogy 120ig menjen az ára..bár az tény, hogy sgs2 nem egy nagy durranás, bár nem vagyok apple fan, nem értem, akik arra verik magukat, hogy az milyen jó, mert jaj 2 magos, közbe az android nem is támogatja teljes mértékben a 2 magot. az iphone legalább rá lesz szabva, és ki is használja...én nem vásárlok már 1 jóideje új telefonokat, csak használtakat, és jól üzletelek, de szerintem a 4s ha bekerül a használt piacra valamikor jövőre, akkor se fog drasztikusan esni az ára, sgs2 meg lemegy 100 alá..
2011. okt. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze mint az új iPod Touch ami 199$ (44.900 ft), de l*faszországban már 62.990 Ft (279$).
2011. okt. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És persze ne hagyjuk ki h azért ennyivel drágább mert 17 959 Ft áfát/vámot/egyéb adót rak rá viktor király
2011. okt. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!