Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igényeljek egy részletes...

Igényeljek egy részletes számlát, hogy kivel mennyi ideig beszéltem, vagy nem ér semmit az sem?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok ugyan magyarországi. de a mobil számláknál valószínűleg mindenhol feltüntetik, hogy hány percet telefonált el az illető. Ha a mobilban vissza tudom nézni, hogy mondjuk csak 20 percet beszéltem, hogy lehet a számlán összesen 180 perc?! Én ezt sose fogom megérteni. Valóban nem telefonálgatok, még a szabad perceket se szoktam felhasználni, és bár most valóban többször hívtam egy szomorú családi esemény miatt, de az összes ki-be menő hívást összeszámolva sincs másfél óra!
2011. okt. 5. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet,hogy percalapú elszámolásod van, a telefon viszont másodpercalapon rögzíti a beszélgetéseidet.

Így összejöhet egy csomó idő.

2011. okt. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valamelyik nap lekérdeztem sms-ben, hogy mennyi ment el augusztus 20. óta, mert a szolgálatóhoz az interneten nem tudok belépni(nincs meg a puk kódom), azt írta, hogy 19 perc valamennyi másodperc. nem emlékszem, mert kitöröltem nagy bánatomra:(! Ma reggel újra lekértem és csak 11 perc volt!! Ez hogy létezik?
2011. okt. 5. 10:20
 3/4 anonim ***** válasza:
gondolom ma hónap elejétől írta (a még le nem számlázottat)
2011. okt. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bp1985 ***** válasza:
Hívd fel a szolgáltatódat, és mindenre választ kapsz.
2011. okt. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!