Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol kapható Apple iPhone 4...

Hol kapható Apple iPhone 4 kamatmentes részletre? (KÁRTYAFÜGGETLEN! )

Figyelt kérdés
Fogok vásárolni egy iPhone 4-et kamatmentes hitelre. Kártyafüggetlent szeretnék, mert a kártyafüggő készülékeket csak előfizetés ellenében kapom meg kamatmentes részletre. Valaki segítsen, nagyon fontos lenne! Köszönöm!
2011. okt. 5. 15:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
22%
hitelre ájfónt?! gratulálok. vedd fel a hitelt svájci frankra 5 évre...
2011. okt. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
okostojás... KAMATMENTES RÉSZLETFIZETÉSről nem hallottál még öcsi? nuku kamat, nuku hátulütő! és nem svájci frank alapú. az meg, hogy milyen hitelbe megyek bele, legyen az én dolgom... de ha fizeted nekem, akkor beleszólhatsz :)
2011. okt. 6. 19:42
 3/22 anonim ***** válasza:
west-end super phone ! Ott azt hiszem van hitel is..
2011. okt. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 bp1985 ***** válasza:
25%
Minek neked iphone 4, ha nem tudod kifizetni? 14 elmúltál már?
2011. okt. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
22%
ne állítsad ojan biztosan hogy kamatmentes hitelre veszel ájfont, ha azt sem tudod hol lehet kapni
2011. okt. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
49%

Egy,kamatmentes hitel legtöbbször csak átverés.Azaz lehet hogy a fentmaradó részre(nem 0%elöleggel) nem kell külön kamatot fizetned,de be kell csengetni ott helyben a kezelési költséget is ami lehet több is lesz mint egy havi részlet.

Második meg hogy minek neked egy ilyen teló ha még a részletrefizetéssel is zsidóskodsz?

Pénz nuku de villogni akarsz az almástelóval...gratula.

2011. okt. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 bp1985 ***** válasza:
27%
12 évesen nem tud 150-et kifizetni egybe. Amúgy az osánba van kamatmentes, nem kell semmit fizetni, de ájfonra nincs.
2011. okt. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
És szerinted egy saját keresettel nem rendelkező,még kiskorú gyereknek adnak majd részletre valanmit? :D:D:D:D
2011. okt. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 bp1985 ***** válasza:
48%
Persze, levegőt, meg agyat, hogy gondolkodjon:)
2011. okt. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
98%

Ugy látom, hogy itt igazából a válaszolók többsége az, aki 14éves kis gyermek! Nem értem, mi közötök van hozzá, hogy más hogy akar telefont vásárolni. Igen is vannak olyan emberek, akik nem tudnak vagy nem akarnak kifizetni egybe 150-200ezer forintot egy telóra, és nem apuci veszi meg neki, mint ahogy ezek szerinte nektek.


Egy egyszerű kérdést tett fel a kérdező, és egyből az anyagi helyzetét vitatjátok és kérdöre vonjátok... szépek vagytok! Óvoda! Máskor inkább segítsetek, vagy ne írjatok semmit!


Egyéb iránt, ez a kérdés engem is érdekel! És igen, nekem sincs hirtelen 200ezrem telóra, mert kell másra is a pénz, és anyucikámtól sem kérek kölcsön emiatt. De részletre én is szivesen vennék egyet.

2011. nov. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!