Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a vodafone-r...

Mi a véleményetek a vodafone-ról? Megbízható szolgáltató? Nem számláz össze vissza? Térerővel még gondjaik vannak? Hamarosan szeretnék szolgáltatót váltani.

Figyelt kérdés
Hallottam olyanokat, hogy voda csörgetésért is vesz le pénzt (levonja az egy percet). Ez igaz?

2011. okt. 6. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vesz le egy operátor sem a csöngetésért Magyaroszágon.

A lefedettség pedig szintén egyforma mindhárom szolgáltatónál - ha csak a hanghívásról beszélünk. Fehér foltok mindegyiknél vannak.

2011. okt. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen kapcsolási díj 30ft(csörgetés)
2011. okt. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez komoly? 30 ft felszámol? E felett még a percdíjat is ki kell fizetni? Flottás előfizetéseknél is vagy csak kártyásnál csinálják ezt? Elég alamuszi dolog ez a kapcsolási díj.
2011. okt. 6. 16:04
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne legyél már ilyen hiszékeny :)

Csak hülyít téged.Nincs kapcsolási díj.

2011. okt. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vodás, így elhittem. Haverom is mindig panaszkodik, hogy csak csörget és olyan mintha fogyna a pénze. Meg mindig küldözgeti a rendszer az smseket, hogy 300Ft alatt vagy.
2011. okt. 6. 17:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Én voltam mind három szolgáltatónál, 2006 óta vodás vagyok. NEM vesz le pénzt csörgetésért, csak ha külföldön vagy és Mo-ra telefonálsz. Németből biztos. Nem küldözget sms-t, hogy 300 alatt vagy, hanem minden hétfőn az első kapcsolásnál(hívás vagy sms) küld üzenetet, mennyi az egyenleged, de ingyen. Ha 300 alatt vagy dumál hívásnál, de valamelyik gombbal el lehet hallgattatni. Percdíjai nagyon kedvezőek, és most nyáron brutálisan kiépítették magukat, így kevés hely van, ahol elmenne teljesen a térerő. Számlái rendben vannak. Én semmi pénzért nem mennék át semelyik szolgáltatóhoz sem.
2011. okt. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kezdesz meggyőzni. Németből hazacsörgetek, akkor már levonja a kapcsolási díjat? Kaptam egy flotta csatlakozási papírt, elég jó percdíjakkal, de kicsit tartottam a vodától. Mindenki a Telenort és a T-Mobilt favorizálja, de voda ezektől csak jobb lehet.
2011. okt. 7. 12:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, valamennyit von le, de nem sokat. Amikor én voltam kint pár ft-ot vont csak le, de ha be van kapcsolva a roaming, akkor az sem. Megkérdezhetem milyen flotta? Milyen cég? Nekem most szűnt meg a flottás előfizum és cég is aki csinálta vodával szerződésben.
2011. okt. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
[link] mi családi csomag helyett kötjük majd meg. Reggelni kell a honlapon majd kitölteni a flotta igénylő lapot. Megkaptuk a 4 flotta meghívót is ingyenesen küldték postán. Elég korrekt és tiszták a percdíjai, oktober 15.-én frissül, remélhetőleg még alacsonyabbak lesznek a percdíjai.
2011. okt. 8. 12:16
 10/10 anonim ***** válasza:

ugyan a kérdés már régi, de azért írok a tapasztalataimról...

nagyon régóta vagyok vodafoneos. több,mint 4 éve.

és már vagy 2 éve tapasztalom azt, hogy ha 200 ft alatt vagyok akkor a csörgetésért levesz pénzt. nem keveset.

nem szólal meg a hangposta, nincs kikapcsolva sem akit hívok, és az illető nem nyomja rám- tehát csak kicsöng , még is levesz pénzt érte.és ezt nem csak én tapasztaltam.

sőt,volt olyan,hogy sms-t is küldtek az egyenlegemről, miután lement a csörgetés.

szóval a vodafone levesz pénzt a csörgetésnél. :/

2013. márc. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!