Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus 3D vagy LG Optimus...

IQ Ninja kérdése:

LG Optimus 3D vagy LG Optimus 2x? Észrevételeket és véleményeket várok, valamint ha nagyon negatív tapasztalatod van, akkor esetleg más telefon ajánlását (max.100000 Ft-ig)!

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
2x mivel, a 3d 100 ezer forint felett van. Én most 2x -et néztem ki magamnak gsmonline nál 75 ezer forint akciósan, ami szerintem nagyon jó ár. Gyors telefon a dupla mag végett játékra is nagyon jó. Gorilla glass kijelző ami a motorola defyn is van tehát karcállóbb mint az átlagos kijelzők. 8 megapixeles kamera is elég jó ráadásul full HD videót is készíthetsz vele. Szóval szerintem a legolcsóbb telefon, ami ilyen tudással rendelkezik.
2011. okt. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem venném meg. Inkább valamelyik középkategóriás Sony Ericsson-t ajánlom.
2012. máj. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!