Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont ajánlanátok?

Milyen okostelefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Tippeket szeretnék kérni telefonvásárláshoz.

Amire használnám: telefonálás, zenehallgatás, wifi-s internet, email, zenehallgatás, filmnézés, és természetesen nem vagyok eleresztve anyagilag :)

köszi!


2011. okt. 6. 23:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
38%

Xperia mini pro s17i. Most vettem néhány napja. 1Ghz-es proci van benne. 2Gb-os SD kártya, de ezt lecserélem, 5 Mbit-es kamera (ez ütős), HD minőségű képek. Wifi, internet, email, facebook, zene, rádió stb. Minden ami kell.

58 000 volt, webáruházból.

2011. okt. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Ha sokallod, akkor Xperia mini pro, de a 600Hz-es kifutó széria, az sokkal olcsóbb.

De szóba jöhet még a ZTE Blade is.

2011. okt. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ma 00:36 igen jól értetted a kérdést,a kérdezőt épp az érdekli milyen telót vettél,csak rosszul fogalmazta meg a kérdését.
2011. okt. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
86%

0.51-es. Amit leírtam, hogy vettem, azt ajánlanám is a kérdezőnek. Bocsi, ha ez neked nem volt elsőre elég egyértelmű. Bár szerintem sokaknak nem lesz gondjuk az értelmezéssel. Próbálj meg néha a szavak mögé is nézni, nem kell mindent szószerint venni.


Volt olyan is, hogy élőben, hogy cigit kértek tőlem. Mondtam a tagnak, hogy nem dohányzom. Erre meg azt reagálta, hogy nem ezt kérdezte. Én meg visszakérdeztem, hogy mit gondolsz mi búbánatos francnak lenne nálam cigi, ha egyszer nem dohányzom! Vannak akiknek érthetetlenek az árnyaltabb megfogalmazások, de szerencsére azért a többség nem ilyen! :)

2011. okt. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz rá? Sokféle márka és típus közül választhatsz.nem nagy a különbség az azonos árfekvésűek között.amelyik jobban tetszik azt vedd meg. A neten utánanézhetsz pl valamelyik szolgáltató oldalán majd amelyik szimpi annak utánaolvasol valamelyik mobilos fórumon mondjuk a mobilarénán és egyből képben leszel
2011. okt. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Telenor OneTouch olcsó de még is sokat tud
2011. okt. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha olcsó és android, akkor t-mobile move, telenor one touch, ha kicsit drágább, és nem kell qwerty, akkor samsung alsóbb árfekvésű telefonjai - Ace, mini -, ha még kicsit drágább, akkor Xperia mini, ha kell qwerty, akkor ~ pro, nem sokkal kerül többe. Előfizetéssel 50-ért a zsebemben volt, a tudása szinte hajszálra megegyezik a 90e környéki Dell Venue Pro-val.
2011. okt. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi :)
2011. okt. 7. 10:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Apple (igen drága) Nokia, HTC <-utóbbi 2-ből van választék. A többi az én szememben csak dísz és nem teló.
2011. okt. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

wow 5 Mbites kamera?? az nem semmi.

hát még ha mbites helyett MEGAPIXELES lenne, az milyen fain lenne...


40 ezerért a zte blade elég jó választás lenne.

2011. okt. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!