Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen androidos okostelefont...

Milyen androidos okostelefont ajánlanátok, ami megfelel az alábbi feltételeknek?

Figyelt kérdés

- 800 MHz-es processzor

- 32GB-ig bővithető microSD tárhely

- minimum Android 2.2(Froyo) op. rendszer fusson rajta

- min. 320x480 felbontás, és legalább 3,2" kijelző

- 3,2 megapixeles, autófokuszos kamera, lehetőleg LED vakuval, bár ez nem a legfontosabb dolog

- WiFi, legalább 2,1-es Bluetooth és GPS legyen rajta


Én a Samsung Galaxy Gio-ra gondoltam, ha esetleg tudok jobbat ajánlani, akkor pls irjátok le. Romániában lakom, szóval Telenor OneTouch meg ilyesmi készüléket ne ajánljatok, hisz azt nem tudnám beszerezni. Előre is köszi a választ.


2011. okt. 8. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy Tab P1000
2011. okt. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet, azért irt a kedves első válaszoló Galaxy Tabet, mert rosszul fogalmaztam, de azért a táblagép és a telefon közt van különbség.
2011. okt. 8. 13:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Samsung Galaxy Mini (unokámnak vettem)

ZTE Blade (nekem az van)

Samunak "neve" van, Blade meg jó..

Samu kevesebbet tud, de azért jó az is..

2011. okt. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A táblagép alkalmas telefonnak, de ez fordítva nem igaz. Jobban jársz a Tab-al, hidd el. Nekem az van és baromi jó.
2011. okt. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 10"-os táblagépben is van telefonos verzió és az jobb, mint a 7"-os, igaz? Neked akkor 10-es van? (Miért nem?)
2011. okt. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!