Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini ébresztőór...

Samsung Galaxy Mini ébresztőóra és WIFI? Hogyan kellene beállítanom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elnézést, ha már egyszer kérdezték, de a segítségetekre lenne szükségem! Na, szóval! Nemrég kaptam ajándékba egy Samsung Galaxy Mini mobiltelefont! Lenne egypár kérdésem ezzel a telefonnal kapcsolatban!


1. Ébresztőóra: -Mint azt minden mobiltelefonnál megszokhattuk, beállítom az ébresztőórát, kikapcsolom a telefont, lefekszem és az adott időpontban bekapcsol az ébresztő és felkelek. Ez mind szép és jó, csakhogy ennél a telefonnál ez nem működik. Legalábbis én még nem jöttem rá, hogy kellene beállítani. Ezért is kérném a segítségeteket. Nagyon fontos lenne.


2. WIFI: - Ha bemegyek egy éterembe vagy egy szórakozóhelyre, esetleg felszállok egy buszra, hogyan tudok WIFI-vel internetezni! Itt arra gondolok, hogy a legtöbb helyen a bejáratnál szerepel egy WIFI feliratú matrica. Ha bemegyek egy ilyen helyre, akkor csak bekapcsolom a WIFI-t és tolhatom ezerrel a netet? Vagy esetleg szólnom kell, hogy szeretném használni a WIFI-t és fizetnem kell érte? Segítsetek!! Előre is köszönöm!


2011. okt. 7. 09:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az ébresztőórára az lehet a megoldás, hogy nem kikapcsolod, hanem repülő üzemmódba teszed. ez kikapcsol minden kommunikációt, csak alapfunkciók fognak működni. Kikapcsolva gyakoraltilag semmi sem működik rajta (és általában az okostelefonokon).


A wifi változóan működik nyilvános helyeken. Van ahol nincs jelszavazva, de van ahol pl fizetéskor tudod elkérni a wifi jelszót. Én általában folyamatosan bekapcsolva hagyom a wifit, és amikor olyan helyre érek, ahol elérhető a wifi, ott rá kell nyomnom (első alkalomkor), hogy használja. Ha újra megyek ugyanoda, akkor már automatikusan kapcsolódik, ha nem változik a jelszó.


(Nem ilyen telefonom van, de Androidnál a telefonok kb ugyanúgy működnek)

2011. okt. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!