Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S II vagy HTC...

Samsung Galaxy S II vagy HTC Sensation?

Figyelt kérdés

Esetleg ebben a kategóriában más (főleg android)? iPhone nem érdekel. Ha lehet indoklást is kérek.

(személy szerint nekem a HTC külsőre jobban tetszik, de az S II-ről nagyon jókat hallok tudás szempontjából)


2011. okt. 8. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
HTC Sensation
2011. okt. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
galaxy s2 jelenlegi legjobb!!
2011. okt. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
S2
2011. okt. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy 3 négy hónapos és totálisan lefagyott! Úgy sz*, ahogy van! Az Apple és a Samsung összeveszett, a külföldről behozott Samsung okostelefonok SIM kártyáit letiltották, még a nyáron. DE ÉN A VODAFONE boltjában vettem garanciával és mégis letiltották (számlát fizettem, előfizetéses)! Senki se vegyen Samsungot.
2011. okt. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Galaxy S2 egy hozzá nem értők által túldícsért műanyag giccs. Egyértelműen SENSATION, hiszen szenzációs!
2011. okt. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

galaxy s2-vel mi a baj?

Jelenleg legjobb egy telefonban meg ne az alumínium számítson!

2011. okt. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudod nem csak a procit kell nézni. Amit tud, azt más telefon is tudja, legfeljebb picit alacsonyabb szinten. Oké, hagyjuk a műanyagot és a minőséget. De még akkor is csak egy szemét, amit egy év múlva apróért sem tudsz majd eladni, mert már most alig ér valami minimális összeget...
2011. okt. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, bár sokkal okosabb nem lettem tőlük. Ha telefont veszek nem igazán az fog érdekelni, hogy egy év múlva vaterán mennyit fog érni.

Elég mélyen beleástam magam a dologba időközben és a vége valószínűleg S II lesz (LTE HD változat, ha kijön addigra).

2011. okt. 11. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!