Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefonokat lehet számítóg...

Okostelefonokat lehet számítógép külső modemjeként használni?

Figyelt kérdés
Tervezem egy okostelefont vásárlását (Samsung Galaxy Gio) Ritkán mobilnetet kell hogy használjak. Szeretném tudni hogy egy ilyen készülékkel esetleg kiváltható-e a mobilnet, és tudom e szinkronizálni a sz.gépet a telefonnal, hogy az modemként működjön. Köszi!
2011. okt. 9. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Simán ...
2011. okt. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen. Nekem anno a nokia 3110 classic is tudta ezt. A Gio is tudja.
2011. okt. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez most komoly? Egy 3110 is?? Nem értjük félre egymást? Tehát arra vagyok kíváncsi, hogy a telefont rákötve a számítógépre, tudok e a sz.gépen netezni, a telefon internetes tudását kihasználva?
2011. okt. 9. 12:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez telefon függő. Pl az Xperia Mini Pro nem tud ilyen dolgot, tehát nem tudod klasszikus modemként használni mint a régebbi telefonokat. Trükkhöz kell folyamodni. Ilyen trükk például a "Barnacle WiFi" program ami WiFi hotspot-tá alakítja az androidos telefont.
2011. okt. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs félreértés. A 3110 Classicot is lehetett modemként használni.
2011. okt. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3110 c pc suiton keresztül 5 7 éve lehet ilyeneket csinállni csk akkor nem volt akkora lefedettség nem tudtad kihasználni ...
2011. okt. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!