Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokiások! Csináltatok már...

Nokiások! Csináltatok már szoftver frissítést a telefonotokra? Hogy kell elvégezni?

Figyelt kérdés
Szükségem van egy szoftver frissítésre. Bevittem a telefonboltba, és azt mondta az eladó, hogy a neten eltudom végezni. Csak adatkábelre lesz hozzá szükségem, ami meg van. Nem értem, hogyan kell elvégezni a szoftver frissítést! :S Kérlek segítsetek! Előre is köszönöm!
2011. okt. 9. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Telepited a pc-re az Ovi Suite programot es azzal kell megcsinalni.
2011. okt. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a boltos nagyon hülye gyerek lehetett saját maga ellensége ..,
2011. okt. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves 1. hozzászóló!


El magyaráznád ezt nekem konkrétabban?

2011. okt. 9. 13:56
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként ők is elvégeznék a szoftverfrissítést, de kb 1 hétig a szervizbe lenne a telefonom. Az pedig nem lenne jó.
2011. okt. 9. 13:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Az Ovi Suite a telepites utan automatikusan felismeri a pc-re csatlakoztatott Nokia telefont es utana kell a menubol kivalasztani a Szoftverfrissites lehetoseget.
2011. okt. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdekes szervíz lehet 1 hét sw frissités ami kb 10 p tesz ki idöben hol laksz merre ?ilyet még nem halottam !!
2011. okt. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!