Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a mobilról?

Figyelt kérdés

Kinéztem magamnak egy sokgombos Nokia E6-00 telefont. Karácsonyra kapnám meg, mert a nagyinak akkor jár le az előfizuja... És addig még sok idő van, de nekem nagyon tetszik, és kíváncsi vagyok, hogy megérné-e... A másik amit kinztem, Nokia c7 érintő képernyő... Érintőset nem szeretnék, mert hamar beszarik...Az osztályban nyolc embernek van, és abból ötnek már volt szervízbe, mert az érintője nem akaródzott működni.. Szóval megérni ez: [link]

köszi a válaszokat előre is!


2011. okt. 9. 16:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és ha nem a legjobb, akkor ajánljatok lécc, de csak Nokiát!! A kedvenc telefonom! Jelenleg Motorola L6 telóm van, és már 2x megfürdettem, ledobtam a 10-ről és él! semmi baja! de nekem Nokia kell...:$:D köszi előre is!
2011. okt. 9. 16:59
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez jó. Symbianos Nokiákból csak ilyet szabad venni.

Érintősből az N9-et ajánlom, karácsonyig már boltokban lesz bőven.

2011. okt. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Érintőset nem szeretnék, mert hamar beszarik

Ugye azt azért tudod, hogy ez baromság? Az érintőkijelző is van olyan megbízható mint a billentyűzet. Nem gagyi érintős telót kell venni, hanem valami normálisabbat. Mondjuk többnyire már azért az olcsóbb telefonoknak is jó minőségű a kijelzője.


és abból ötnek már volt szervízbe, mert az érintője nem akaródzott működni

Gondolom mind s5230, corby, meg KP500/501/502 volt. Azoktól nem is csoda, hogy hamar tönkremegy.


Az E5 nem rossz telefon, de ahogy én hallottam sokan visszalépésnek tartják az E71/72-es pároshoz képest.

2011. okt. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
e6 van a kérdésben
2011. okt. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!