Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok erről a mobilról...

Mit gondoltok erről a mobilról? (Ne Iphone-osok írjanak)

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 16:58
 1/9 A kérdező kommentje:
2010. júl. 8. 16:59
 2/9 anonim válasza:
100%
Kínai utánzat, én inkább nem venném meg, mert a végén kiderül (amikor természetesen megvetted és a kezedben tartod), hogy az okostelefonnak kikiáltott kütyű még sms-t sem tud írni.
2010. júl. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Teljesen korrekt. Viszont nincs márkája? Érdekes, szerintem ha sikerül 40 ropi alatt megvenned akkor az sima liba.
2010. júl. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Attól hogy kínai sztem lehet jó.

Az meg engem nemérdekel hogy nicns márkája=)

2010. júl. 8. 17:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el azonnal!!! Soha, semmiképp, semmilyen körülmények között ne vegyél ilyen gagyi kínai utánzatot!


Nekem volt hasonlóm, kettő is. Az egyiket továbbértékesítésre vettem, a másikat magamnak. Amit tudni kell róluk: szépek, esztétikusak, de használhatatlanok. ALAPVETŐ dolgokra nem alkalmasak néha, és sok a selejt közte. Az egyik ilyen telefonommal például telefonálni nem lehetett. Annyira halk volt, hogy ha utcán voltam, SEMMIT nem lehetett hallani. Hangerőállítás nem volt rajta. Meg azon a TV sem működött. Kép volt, de hang nem. A másik, amit magamnak vettem, kb 2 hétig volt nálam, utána visszaváltottam a Samsung U600-amra. Idegesítő hülyeségekkel van tele a szofter, az egész nem ésszerű, logikátlan. Én akkor határoztam el, hogy eladom azt is, amikor zenét akartam hallgatni és olyan halk volt, hogy fülessel utcán nem lehetett hallani semmit. Office-t nem kezel, szoftvert telepíteni rá egy tortúra. Garancia nincs. (ki postázgat Kínába?) Soroljam még?


Ha jót akarsz magadnak, ne vegyél ilyen telefont! Az egyedüli, ami jó rajta, és más telefonokon nem fordul elő, az a TV, már ha működik. Ja, az érintőképernyője is gyatra. És ez vonatkozik mindegyik kínai utánzat telefonra. Ugyanaz az alapjuk mindegyiknek, csak más házba teszik. Ja és még egy eszembe jutott még, miután eladtam a másik készüléket, összeomlott a szoftvere, majd valahogy talpra állt, de onnantól csak egy sim kártyát kezelt. Egyszerűen egy hulladék az egész.

2010. júl. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

=(

Ennyire szar?:S

2010. júl. 8. 17:31
 7/9 anonim válasza:
100%
NEM szimpi. Bocs h kiábrándítunk de télleg olyan mint amilyennek előttem leírták...:(
2010. júl. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Érem.

Köszi a válaszokat:)

2010. júl. 8. 17:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Tényleg szar. Még a corbyval is jobban jársz xD
2010. júl. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!