Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki írja meg hogyan kell...

Valaki írja meg hogyan kell kiiktatni a netet? S 5230 telefontulajok segítségét kérem!

Figyelt kérdés
A telón hogy lehet letiltani a netet hogy még véletlenül se tudjak rácsatlakozni.Előre is köszi!Nagyon fontos lenne.
2011. okt. 9. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Hálózati beállítások, Kapcsolatok menüben kitörlöd a hozzáférési beállításokat.
2011. okt. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi:) Az baj h kitöröltem mindent ami benne volt? Azaz volt benne vodafone live meg sok más és én töröltem az összeset még mielött irtad,ezek szerint ki van iktatva?A szemét telom rákapcsolodott párszor és sok lett a számlám és mivel soha nem netezek telon kicsit idegesitett hogy máskor is előfordulhat.
2011. okt. 9. 20:59
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi h bal felső sarokba vagy egy kék G betű ami nem akar eltünni már vagy egy hónapja.
2011. okt. 9. 21:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Na ha onnan töröltél mindent akkor már nem igen mehet fel a netre. De fel is hívhatod a szolgáltatódat, hogy tiltsák le a netet a kártyáról.

A G betű meg a GPRS-t jelöli. Ne is várd, hogy el fog tűnni, nem kell félni tőle. Mint ahogy az E betűtől se, mert az az EDGE. Nem csinálnak azok semmi rosszat önmaguktól. Nem igazán használja őket a telefon csak akkor ha épp használnia kell pl. amikor netezel akkor ezeken a hálózatokon zajlik (illetve 3G-n, HSDPA-n de ezek már nem minden telón elérhető) és az sms, mms is ezen a hálózaton keresztül megy.

2011. okt. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon-Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.Hálás vagyok!Remélem akkor kiiktattam amit kell.Szép estét:)
2011. okt. 9. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!