Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 80. 000. FT-ig jó androidos...

80. 000. FT-ig jó androidos telefon?

Figyelt kérdés

Ajánlanátok egy jó androidos telefont max 80.000. FT-ig...

lehetőleg ne alsókategóriásat. Nem muszály hogy ismert legyen, csak kapható legyen a mondjuk a t-mobile nál :D. És még annyit szeretnék kérdezni, hogy a t-mobile nál van-e LG Optimus 2X.

Normális válaszokat várom.


2011. okt. 10. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Motorola Defy, SE mini, mini pro, Google Nexus S, Samsung Galaxy S, LG Optimus Black, HTC Desire Z


a t-mobile nál van-e LG Optimus 2X.

Szerintem te is meg tudod ezt nézni a tmobile oldalán.

2011. okt. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz!
2011. okt. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első:

Ezekből tudtommal csak 5 kapható a t-mobile nál amiket írtál :)

És a Samsung Galaxy S sztem 80.000. felett van. De azért kössz

2011. okt. 14. 18:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezekből tudtommal csak 5 kapható a t-mobile nál amiket írtál :)


Lehet. De én nem nézem a T-s listát. Adott egy ár ami meg akörül kapható teló azt leírom. Ha valamelyik szerepel a T-nél listában akkor jó, ha nem hát akkor függetlenül veszed meg. A lényeg ugyanott van. 80ért vettél telefont


És a Samsung Galaxy S sztem 80.000. felett van. De azért kössz

Nem mindenhol. Pl. a Gsmline-nál a 8GB-s verzió 73 274Ft. Igaz ehhez csak egy töltő jár és 1 év bolti gari, de még ha minden tartozékot kérsz és gyári garanciát úgyse leszel 80 fölött.

2011. okt. 15. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem Vegyél SE Xperia Neo-t ( t-mobilenál nem kapható de függetlenül 72e garanciával minden tartozékkal)

és am nagyon jó teló : [link]

szerintem én ilyet veszek :)

2011. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kössz az ajánlatot :D Én az LG Optimus Black re gondoltam ...
2011. okt. 22. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!