Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefon mindenképpen...

Androidos telefon mindenképpen használ netet?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy alapállapotban... Mindenhol látom, hogy ki van pakolva pl. az időjárás widget, meg ilyesmik, azok gondolom netet használnak, de ezeket ki lehet kapcsolni? Nem akarok telefonról netezni, csak wifi. A mobilnet elég drága, szóval be lehet állítani, hogy ne lógjon mindig neten a telefon, csak mikor én akarom?

Lehet, hogy hülye kérdés, de még soha nem volt okostelefonom, ezért kérdezem... :D

Köszi a válaszokat!


2011. szept. 29. 19:32
 1/2 bp1985 ***** válasza:

A mobilnet elég drága,


1000 ft/hónapért 100 megát netezhetsz. Az annyira nem vészes szerintem. De te tudod. Amúgy letiltod a netet, és kész, már nem megy fel.

2011. szept. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :)
2011. szept. 29. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!