Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tenyleg lassu es rossz a...

Tenyleg lassu es rossz a nokiak erintokepernyoje?

Figyelt kérdés

Most szeretnek venni egy C5-03-at es egy ismerosom mondta,illetve nehany forumon olvastam,hogy a nokiaknak lassu az erintoje.

Szerintetek?Tapasztalatokat szeretnek foleg errol a telefonrol!:}}}


2011. okt. 12. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól mert rezisztív technológiát használ még nem lassú. A kapacitív jobb ez tény, de te a lassúságára vagy kíváncsi és nem az. Nekem van C5-03 tehát tapasztalatból mondom. Megéri az árát. Ha a többi kommentelő lebeszél erről a telefonról az sem baj, mert legalább egy emberrel kevesebbnek lesz ilyen, hisz már így is sokaknál látok ilyet. Szinte tömegtelefon :-)
2011. okt. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a c7 nek tökéletes a kijelzője.
2011. okt. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyat már hallottam, hogy egy telefon lassú, de hogy az érintőkijelző. Aki írta minden bizonnyal "nagyon okos" lehet! Nekem van egy régi 5800-am, azzal sincs semmi baj, azon kívül, hogy egy picit erősebben kell megnyomni, így viszont legalább nem csinál mindenféle hülyeséget a legkisebb érintésre is.
2011. okt. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
gyengus ez a mobil nem mennek rajta a hd játékok (többet is írták már) kamera is egy nagy szopcsi rezisztív kijelző hallatán feláll a szőr a hátamon volt nekem s5230 am optimusom aztán lett egy kapacatív ami kelezhetőség szempontjából többszörösen veri a rezisztívet de tudom megmagyarázod h. az jobb...és mindez ennyi pénzért amennyit elkérnek érte ezért nagyon nagy vicc mert ennyiért má sokkal komolyabb felszereltségű jobb kamerájú erősebb hardverrel szerelt mobilok vannak a symbiant direkt nem írtam de hát ja nekem nem kéne momentán de ebbe már nem akarok belekötni mer még a még a végén felakasztanak.
2012. jan. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az utolsónak. S^3 on tökéletesen fut minden rá írt hd játék. Pl avatar, a pókember, az nfs shift, a dungeon hunter, asphalt 6 stb stb... Gyorsan akadásmentesen. Nem akad akkor sem ha a csipogós zene helyett mellette mp3 szól, vagy telefon sms jön, esetleg fut egy fklmletöltés a netről wifin. Szal bocs de ha nem vagy képben ne írj okosságokat.
2012. jan. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!