Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rossz a a memóriakártyám, mi...

Rossz a a memóriakártyám, mi a teendő vele?

Figyelt kérdés
4 gb-os ezért ha van más lehetőség is nem szeretnék újat venni.
2011. okt. 23. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Küldd rá a PARTITIONWizard -ot, ha nem találja, akkor kuka.
2011. okt. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Konkrétan mi a probléma?Nem olvassa be se a teló(v bármi más)?

Próbáld megformázni, ha nem megy, akkor sajnos kuka...

2011. okt. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bp1985 ***** válasza:
4 gigás memkártya legalább 2 ezer ft.
2011. okt. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
telefonomon hiába formázom nem történik semmi vagyis rárak pár képet de utána semmi,letörlődik minden. számítógépen még nem próbáltam formázni. amugy én ezt 5000 ft vettem azért nem szeretném kidobni de ha nincs más megoldás....
2011. okt. 24. 16:37
 5/7 bp1985 ***** válasza:
Nem nokiát kell venni a nokia mintaboltba, és már jobban is jársz... Bármely műszakis boltba veszel egy kingston-t 2000 ft környékén.
2011. okt. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és az jó Lg popba???
2011. okt. 26. 21:14
 7/7 bp1985 ***** válasza:
Bármelyiket belerakhatod... Ha a nokia belemegy, (ami mellesleg kingston), akkor belemegy a kingston feliratu kingston is. A gyártók azt híresztelik, hogy csak a saját kártyájukat rakd bele, mert a más gyártóéból nincs bevételük.
2011. okt. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!