Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy 3-mon mi az...

Samsung Galaxy 3-mon mi az ideális hangszínszabályzó beállítás?

Figyelt kérdés

Vettem egy fejhallgatót, és mobilon, gépen kipróbáltam, és gépen egy program segítségével be lehetett állítani, hogy a hangok erőteljesek legyenek, tehát sokkal élethűbb, jobb lett, és tisztább is. Mobilomon lehet egyedi hagszínszabályzót beállítani, de nem tudom mik az ideális mértétek, ahhoz hogy a basszus kicsit ki legyen emelve, és a hangok erőteljesek és tiszták legyenek. Valaki ért ehhez?

Ilyen számok vannak ott, gondolom a frekvencia, de nem értek ehhez:

125

250

500

1k

2k

4k

8k

12k

És mindegyikhez egy csúszka, hogy mennyire legyenek erősek, de nekem nem jött össze nagyon jól, kérlek ha tudsz segíts valamit!


2011. okt. 12. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ideális az, ami neked tetszik. Az alap, ha mind középen van. Az elsőkkel a mély, a középsőkkel a közép és az utolsókkal a magas hangot állítod. Tehát a jobb mélyhez az első hárommal (persze attól is függ, hány sávos) játszadozol el (told feljebb).
2011. okt. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké köszi! ;)
2011. okt. 12. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!