Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom a Samsung Galaxy...

Hogyan tudom a Samsung Galaxy telómat csatlakoztatni a netre?

Figyelt kérdés
Sose volt még ilyen telóm, így aztán fogalmam sincs, hogyan tudnám megoldani a netezési lehetőséget róla. Főként a facebook érdekelne, de a többi netes alkalmazásnak is tudnék örülni, pl, ha az email-jeimet meg tudnám rajta nézni, vagy más oldalakat, amit lehet mobilról. Segítsetek, mit tegyek? Sajna a teló leírásában nem találtam rá segítséget. :(
2011. okt. 12. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Kell egy net előfizetés a kártyádhoz, meg jó netbeállítások és ne legyen letiltva a net a telón. Így tudsz bárhol, bármikor netezni.

Meg ott van a wifi. Bekapcsolod, keresel egy hálózatot és felcsatlakozol rá. Célszerű otthonra venned egy wifi routert. Amúgy ez a wifi használata rész benne kell, hogy legyen a kézikönyvben. De nem hinném, hogy komolyan meg kell erőltetnie magát az embernek ahhoz, hogy elkezdje kipróbálni mi, micsoda a telefonban.

2011. okt. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kipróbálással nincs baj, a wifivel csak annyi, h még sosem használtam. ami meg bejön jel, azzal se tudok mit kezdeni.
2011. okt. 12. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nyílt akkor csatlakozz rá, ha meg zárt akkor vagy hagyd a fenébe vagy próbáld meg megszerezni a jelszavát aztán csatlakozz.
2011. okt. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nyílt is volt, csatlakoztam is, mégsem tudtam netezni :( Na ezért kellene a segítség
2011. okt. 13. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!