Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új mobiltelefon után nézelődök...

Új mobiltelefon után nézelődök. Szerintetek melyik márka, azon belül telefon a legjobb? Most olyat szeretnék, amivel sok ideig meg leszek elégedve, nem romlik el.

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 16:45
1 2
 11/16 anonim válasza:
16%
Nekem Samsung Galaxy S|||- am van, nagyon jó. Könnyű kezelni, de azért van, ami még hiányzik róla! (nem szidom, mert nekem nem gond.) Nagyjából amit tudnia kell, azt tudja is. Használtan vettük, 21000 Ft-ért. 2014-ben kaptam meg, azóta sem bántam meg. Nézz körül Samsungok közt is! :)
2015. márc. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
43%
Ja. A Samsung telefonok igazán jók. Nekem Samsung Galaxy Core Prime-om van, LTE képes négymagos processzorú és könnyen kezelhető telefon. Igazán könnyen szerintem a Samsung Galaxy Ace 3 kezelhető, ha Übertelefon akarsz akkor Samsung Galaxy S6. Ha masszív telefon kell, ott a Samsung Galaxy XCover 3. A Samsungok között mindenki megtalálja a maga telefonját.
2015. aug. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
23%

Az android szar

Az iPhone jò

Saját tapasztalat

2016. szept. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Na itt egy iPhone fanboy. Szerintem Samsung Galaxy S8-at!
2017. aug. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
nekem még mindig megvan a Galaxy S5öm :D semmi bajom vele :) (3éves)
2017. aug. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azok vacak telefonok, a Galaxy Note 8 a jó!
2017. aug. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!