Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Apple utálok miért hiszik...

Az Apple utálok miért hiszik azt, hogy az iPhone-okat csak gyerekek használják, akiknek apuci vette?

Figyelt kérdés
láttak már iPhone Launch sort? Jó samsungnál nem làtni olyat, meg 1000000 USA előrendelést se 24óra alatt, de akkor is...
2011. okt. 16. 00:15
1 2
 1/11 bp1985 ***** válasza:
67%
A stílusból. Másból nem. Tudod, nekem is volt iphone-m, de mivel van jobb, váltottam. Ennyi.
2011. okt. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Én sem vagyok gyerek, de minek vennék meg valamit ha feleannyiért többet kapok a maradék pénz meg jó másra is? Azért hogy legyen egy alma logós vacak nálam? Ugyan már...
2011. okt. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

"Az Apple utálok miért hiszik azt, hogy az iPhone-okat csak gyerekek használják, akiknek apuci vette?"


Mert 90%-ban így van.

2011. okt. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 csapacsupa ***** válasza:
63%
Te miért hiszed azt, hogy ez egy értelmes kérdés?
2011. okt. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Mert szerinted hány tizen-huszonéves engedhet meg magának zsebből egy 170 ezres telefont? Zömének tényleg apuci-anyuci veszi. És ettől azonnal három méretet növekszik az arcuk.
2011. okt. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%

Meg is jöttek az említett példányok a kérdésedre :)


Egyébként pedig csak primitívek, gondolkodni nem tudnak, csak a csölátás megy.

2011. okt. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ebben mi volt primitív, gondolkozást mellőző? Csak egy primitív mondatot nevezz meg, ami arra utal, hogy nem gondolkodik az írója!

És komolyan te hány fiatalt ismersz, aki tényleg megkeresi azt az összeget, amiből megengedhet magának egy ilyen árkategóriás készüléket. Most nem konkrétan csak mobilra gondolok. Ha látsz egy 20 éves srácot mondjuk egy vadonat merciben, te mire gondolsz? Mert én arra, hogy szülei kocsija, vagy szüleitől kapta. Azt még véletlenül sem, hogy 5-10 éve dolgozik keményen, hogy megvehesse...

2011. okt. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Na és neked ezzel mi is a problémád? Ha gyerek akkor persze, hogy nem tud megdolgozni érte még... Had vegye már meg neki a szülöje, ha ennyire telik rá.


A kérdés pedig marhára nem erröl szólt, hanem arról, hogy miért hiszitek, hogy minden iPhone tulajdonos egy kisgyerek, aki apucitól kapta.

2011. okt. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert te zömében nem tízenéveseknél látod? Ezért gondolja (tudja az ember) hogy a legtöbb tulaj nem önerőből vette. És nem azzal van a baj, hogy a szülei vesznek neki, hanem hogy ettől a legtöbbjük nagypofájú p ö cs lesz, istencsászárnak hiszi magát.
2011. okt. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A kérdésedre válaszolva: Nem.


Én nagyrészt 20-40 éves körüli embereknél látok iPhone-t, de errefelé nagyon ritka még az is.

2011. okt. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!