Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC telefonokhoz van-e magyarí...

HTC telefonokhoz van-e magyarítás és ha igen milyen árba?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Már csak az a kérdés, hogy milyen oprendszer van rajta? WinMo? Android? WP7? WinMo-s HTC-k egyike se tudott magyarul és magyarítás se készült hozzá. Az Androidos telefonok közül az újabbak már magyar nyelvet is tartalmaznak. De többnyire mindegyikhez elérhető olyan főzött rom amiben van magyar nyelv. Meg ott van Maketen a More Local is. A WP7-es telefonok közül meg a Mango frissítéssel ellátottak tudják a magyar nyelvet, amin meg nem Mago van arra meg előbb-utóbb úgyis elérhető lesz és akkor már tudni fog magyarul.
2011. okt. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80% benne van mindegyikben csak meg kell keresni de nem a nyelvlistában található ! szerviz menü és régiokat kell állitani.... amúgy 3-5000 ft
2011. okt. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én androidról beszéltem és eu régionak kell lennie..
2011. okt. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Találkoztam MO.-on abszolut hivatalos helyen(?) vett HTC-vel, amelyet, mint kiderült Hollandiából szürkeimportként hoztak be, de lokalizációja nem engedte a magyar nyelvű ROMot felrakni, a "magyarítás" pedig olyan fagyássorozatot produkált, hogy gyakorlatilag nem volt telefonnak használható, naponta többször lefagyott...
2011. okt. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs benne magyar nyelv, sosem késő elsajátitani azt az 1-200 angol szót, és ez ugye nem lesz hátrányodra...
2011. okt. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!