Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S II vagy...

Samsung Galaxy S II vagy iPhone 4S?

Figyelt kérdés
Melyiket érdemesebb jelen pillanatban megvenni?
2011. okt. 16. 17:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ebben a pillanatban a S II-t. Az iPhone-t (ebben a pillanatban) ha akarnád sem tudnád megvenni magyarországon.
2011. okt. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
S2
2011. okt. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!


Úgy látom nem erősséged a mondatok értelmezése. Ha azt akartam volna kérdezni, hogy ebben a minutumban melyik a jobb választás, akkor úgy írtam volna.

Egyébként honnan tudod, hogy melyik országban akarom megvenni?


Kérlek menj máshova trollkodni, köszönöm!

2011. okt. 16. 18:07
 4/13 anonim ***** válasza:
4S. Mindenben elörébb jár és még ki is tudod használni az iOS-nak köszönhetöen. Az S2 csak menözésre jó, mert az androiddal kihasználni nem lehet.
2011. okt. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hadd döntsem már el én kérlek, hogy a keményen megkeresett pénzemből mit veszek! Valaki kocsiba, bútorba, én telefonba teszem a pénzem, cserébe nincsenek luxus dolgaim, hanem van egy jó telefonom, ami 2-3 évig kiszolgál, addig megint összejön a pénz egy újra.

Úgy látom, hogy még egy kérdést se lehet felrakni...

2011. okt. 16. 18:37
 6/13 anonim ***** válasza:

Majd ha szerdán kijön az Ice Cream Sandwitch, akkor megtudjuk hogy kihasználja e a 2 magot;)

Én biztos hogy megvárnám a 4.0-át, és vele együtt a Nexus Primet.De szerintem verni fogja az iphone 4s-t.

2011. okt. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

utolsónál a pont!

meg kell várni hogy az android 4.0 mit tud és azután dönteni!

android 4.0-val szerelt SGS2 jobb lehet mint az iPhone!

2011. okt. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hiába okoskodsz. Akkor se tudsz most iPhone 4S-t venni mert nem kapható. Amúgyis jobb ár/érték arányú az S2 hidd el. Nagyobb kijelző, Android 250.000 alkalmazással feleannyiért. Látod, így is segíteni próbálok, hogy beszóltál nekem!
2011. okt. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem okoskodok, olyat várok aki "okoskodik", mivel ez a kérdés-válasz lényege. Már kapható a telefon, más kérdés, hogy nem nálunk, mert nálunk marhára semmi sem kapható elsőre. Guglizz rá kérlek, és nézd meg, hogy pl. a Samsung 430 Ft-ért árulta az S II-t valahol, hogy ezzel eltántorítsák a sorban álló iPhone vásárlókat. Vagy nézd meg pl. a handras.hu-t, ott már az oldal tulajdonosa videókat is töltött fel a telefonról.

Ár/érték arányba nem megyek bele, mivel az iOS és Android nem összehasonlítható optimalizáció szempontjából.

Fejből nem tudom, hogy az App Store-ban mennyi alkalmazás van, de azt tapasztalatból tudom, hogy nem minden olcsó Market-en, sőt. A Gameloft játékok nagy része Market-en 1400 Ft, App Store-ban van amikor 0,99$.Nem teljesen idevág, de emlékszem egy olyan listára, amelyen az App Store és a Windows Marketplace árai voltak összehasonlítva. A fontosabb app-ek a Store-ban 0,99$ volt, ami Android-on kapásból több.

Én nem okoskodok, csak véleményeket akarok hallgatni, de csak olyat, ami a tényekre támaszkodik.

2011. okt. 16. 21:48
 10/13 anonim válasza:

Nekem Samsung Galaxy S-em van és bánom, hogy ezt választottam. Annyi mindent nem szeretek benne. Nem bízok a Google-ban, az adatkezelésében. A telefonszámlámon 4 külföldi SMS volt, amit a hívásrészletező alapján meállapítottam, hogy a Google Voice küldözgetett anélkül, hogy ezt jelezte volna. Túl sok programnak túl sok engedélye van. Névjegyadatok olvasása, e-mail mellékletek olvasása, üzenet küldése a vendégeknek (?) ... stb. Nem lehet önmagukban alkalmazásokat lezárni pl. csak az üzenetet csak a netet, csak az e-mailt és ne kelljen blokkolni az egész telefont. Márpedig csak az egész telefonra kiterjedő képernyőzárat lehet használni, így minden alkalomnál amikor felvillan a kijelző be kell írnom a kódot és ha netezek és a világítás elmegy, újra kódot kell beírni a folytatáshoz. De erre szükség van, mert ha elveszítem a telefont teljes e-mail hozzáféréshez jut az aki megtalálja. Persze lehet letölteni zárprogramokat, amik csak megadott programok megnyitásakor kérnek kódot, de azok újra csak engedélyeket kérnek mindenre. A bökkenő az, hogy a TouchWiz miatt le lehet őket törölni két gombnyomással a menüből a program piros mínusz jelére bökve. Hát ennyit a védelemről. Erre lehet mondani hogy akkor használjak másik Indítóképernyő programot. Jó igen, de azt vissza lehet állítani a TouchWiz-re. Ahhoz, hogy ne lehessen visszaállítani rootolni kell a telefont és eltávolítani a gyárit. ... Olyanoknak való akik ki akarják élni hekkelési programozási vágyaikat.


Lehet gyorsabb a Galaxy II, mint az új Iphone, de én az a típus vagyok, aki nem használja ki minden lehetőségét a telefonnak, az pedig, hogy 1-2 ms-mal gyorsabban nyílik meg a telefonkönyve ennek vagy annak nem érdekel.

Más szempontból megközelítve, kicsit gyerekesnek és dedósnak érzem magam a zöldrobotos telefonommal egy Iphone-os mellett.

Az Iphone 4S-re azért nem költenék, mert ugyanúgy néz ki mint az Iphone 4 és ha valaki látja úgyis a rosszabbat feltételezi először, márpedig azt, hogy ez biztos sima 4-es. És mint mondtam a sebességváltozás a két modell között nem motivál. Én egy Iphone-on neteznék, csakis hasznos alkalmazásokat töltenék le és azokat használnám, e-mailt állítanék be és ennyi. Galaxy-val se csináltam még soha egy fényképet se, zenét se hallgatok rajta, csak megtetszett, hogy jó nagy telefon és szép, de ez az androidos dolog ááá... Az androidon mindent lehet, minden korlátlan, szabad, nyílt csak éppen az adataimmal fizetek értük. Egy annyira személyes holmi mint amilyenekké a telefonok váltak ez megengedhetetlen.


Végül a kérdésre a válasz:

Szoftveresen és hardveresen is iphone4s és menő.

Én csak ámítozok róla, mert aligha lesz ilyen telefonom akármilyen generációja jelenjen meg.

2011. okt. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!