Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S II vagy...

Samsung Galaxy S II vagy iPhone 4S?

Figyelt kérdés
Melyiket érdemesebb jelen pillanatban megvenni?
2011. okt. 16. 17:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kérdezö: Itt nem nagyon kapsz tényekre alapuló válaszokat... A sok csölátású csak az androidos telefonokat ismételgeti, hogy jajj milyen jók, mert egyszer volt a kezükben egy androidos és akkor már az összes jó amin az van...


Persze iPhone-t vagy mondjuk Win7-es telefonról fogalmuk nincs, csak azt tudják, hogy azt divat szídni :)

2011. okt. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Eggyértelmű galaxy s2 . erösebb proci (1.2ghz-en megy magonként)az iphone 4s pedig csak 7-800 megaheczen plussz 1gb ram van a galaxyba a iphoneba csak 512...
2012. febr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Tomark ***** válasza:
Szerintem az iphone 4S egy kalap szar leejted és eltörik egy sII meg meg sem reped és egy régi válaszoló k..va hülye mert nem az s2-vel lehet menőzni hanem az iphonnenal mert az szart se tud de az android és az s2 jobb ezt nem azért mondtam mert s2-m van mert nincs de majd egyszer lesz,és amugy én iphone-t még akkor is eladnám ha nyernék egyet ingyen vagy 100 ft-ért
2012. jún. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!