Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Minin hogy...

Samsung Galaxy Minin hogy kell a Wi-fit beállítani?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Mármint konkrétan mire gondolsz? Csak a bekapcsolásra vagy hálózatra való kapcsolódásra (ami zárt és jelszavas) vagy a hálózat kiválasztására?
2011. okt. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hálózatra való kapcsolódásra és a hálózat kiválasztására
2011. okt. 17. 18:09
 3/6 A kérdező kommentje:
mármint úgy mindenre
2011. okt. 17. 18:10
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Menü->Beállítások->Vezeték nélküli és hálózatok->Wifi-beállítások->Wifi bekapcsolása->ha még nincs jelszóval elmentett hálózat akkor rámész arra amelyiknek tudod a jelszavát és ott beírod, ha pedig jelszó nélküli akkor egyből kapcsolódik.

Ha rövidebben akarod megoldani a dolgot akkor ahol az akumlátor töltöttségét jelzi a telefon azt megfogod és "lehúzod" a csúszkát, ami majd megjelenik a telefonon. Itt az elő amire az van írva, hogy Wifi azt megnyomod. Itt is vagy kér jelszót vagy nem. Ha kér -beírod.

Ezek után rámész a böngésző programra és elindítod.

Az első válaszadó voltam.

2011. okt. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönök szépen mindent
2011. okt. 17. 18:55
 6/6 A kérdező kommentje:
bocs félrenyomtam a gombot zöld kezet akartam adni :(
2011. okt. 17. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!