Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung I5801 Samsung Kies...

Samsung I5801 Samsung Kies update?

Figyelt kérdés
nemtudom updatelni :S mikor Visszaálítás módba kapcsolom vissza szurom a kábelt, elinditom es a gép nemtalálja meg a készuleket... WINDOWS 7em van , valaki tud segíteni?
2011. okt. 18. 19:56
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
a Odinrol beszélek hogy a második lépést nemcsinálta végig mert valamit nemtudott letolteni :/ tobbit már letoltottem
2011. okt. 20. 19:54
 22/28 A kérdező kommentje:
szal most a mobilba nincs semilyen szoftver nemtudok vele csinálni semmit...csak a download mode megy meg bekapcsol es fekete kép
2011. okt. 20. 19:56
 23/28 A kérdező kommentje:

Kiirja hogy 1/6 Finished

Zimage download..

utána kb 6proalkozasbol egyszer tovább megy es Download mode ba toltodik a mobil kijelzon be kb 5% ig és akármeddig várok nem megy tovább

2011. okt. 20. 20:01
 24/28 anonim ***** válasza:

Érdekes. Ha a download mód még megy akkor nincs nagy gond, visszahozható még az életbe. A gond csak annyi, hogy ötletem sincs miért nem megy tovább a program. Lehet a fájlokkal van a gond és ezért nem megy tovább a program, lehet időközben a gép csatlakoztatja le magáról a telefont... Ide már okosabb emberek kellenek nálam. Szerintem kérdezd meg itt:

[link]

vagy a pda fanclubon. Ott biztos valakinek eszébe fog jutni valami.

2011. okt. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
okes kosszi:) majd valahogy megprobalom megoldani :/
2011. okt. 20. 21:41
 26/28 A kérdező kommentje:
megtudnád nekem lécci fogalmazni a kérdést? mert nemvagyok valami jo benne..magyar vagyok csak kulfoldon élek:D es hova írjam? hozzászolasokba?
2011. okt. 20. 22:06
 27/28 anonim ***** válasza:
Másba nem igazán fogod tudni csak hozzászólásba. A kérdésen meg nem tudom mit kéne fogalmazni. Csak simán leírod, hogy lenne egy ilyen telefonod, amit nem ismer fel a KIES ezért odinnal raknál rá szoftvert csak hát megakad. Esetleg még képeket is mellékelsz hozzá. Annak meg nem sok köze van a dologhoz, hogy külföldön élő magyar vagy.
2011. okt. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
csak nemnagyon tudok jól magyarul azér írtam:) holnap megcsinálom akkor ezeket amiket mondtal:)
2011. okt. 20. 22:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!