Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-kamerákról vélemény?

IPhone-kamerákról vélemény?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy iPhone-t, de nem tudom, melyiket válasszam. A zenelejátszás, "ingyen" wifi használata mellett a fénykép- és videókészítés funkciót használnám ki leginkább. Viszont a korábbi iPhone-oknál épp ezt szokták gyengeségként emlegetni. Szóval a kérdésem: Melyik típusnak "jó" a kamerája (képminőség, felbontás, zoom, stb)? Egyáltalán mit nevezhetünk "jó"-nak, hány megapixeltől? Nem a legjobb, legdrágább kell, de ha mondjuk egy kiránduláson, nyaraláson ezt használnám fényképezőgép helyett, akkor jó minőségű képeket tudjak készíteni.
2011. okt. 19. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:

iphone 2G, 3G-nek nagyon pocsék- 2 megapixeles, zajos, elmosott képeket készítenek, gyárilag videót sem tudnak felvenni


3GS-nek már egy fokkal jobb, de én még ezt is pocséknak nevezném


Normális kamerája az iphone 4, 4S-nek van.

2011. okt. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

iPhone 4S-nek fényévekkel jobb a kamerája mint a többi 8mp-s okostelefonnak:

[link] ez a videó iPhone 4S-el készült, szerintem mobilhoz képest elképesztő minőség!!!


[link] - jobb fölül menj a View the Gallery-ra, ezek a képek szintén iPhone 4S-el készülték!!!


Szerintem ezek után nem kérdés melyiket válaszd!

2011. okt. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jajj Handrás és az Apple oldalán persze, hogy úgy van beállítva, hogy az a legjobb...Ha handrás HTC fan lenne akkor mindjár mást írna...
2011. okt. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem a cikk miatt linkeltem be az oldalt hanem a videó miatt ami MÉG MINDIG FANTASZTIKUS!!4!NÉGY


De ha így neked jobban tetszik: [link] tessék.

2011. okt. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
handrásos videónak nem hiszek mondom...majd ha gyakorlatban látom, annak fogok
2011. okt. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy nem hiszel?
2011. okt. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!