Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elhagytam a telomat. Ilyet...

Elhagytam a telomat. Ilyet lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Ha elagytam a telomat akkor valahogy viszatudom szerezni? A modernebb telokba nincsen csipp vagy valami h lehetne keresni?Vagy minden khiába már szopóka van ?:S
2011. okt. 20. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Nincs. Igen.
2011. okt. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Samsung min 50 000ft telefonjai már tudnak ilyet, de ha neked nem ilyen van vagy nem tudok hogy kell ezt használni, akkor azt se látod már többször.
2011. okt. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hehe, majd rájössz ha elhagysz még néhány telefont.
2011. okt. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pontisitanák . a samsung galaxy s II tud ilyet meg a Wingows phone 7 esek
2011. okt. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
74%
Minimum jelentsd be hogy elveszett/ellopták. Akkor elvileg blokkolják az IMEIt, és ha véletlenül megfognak egy ''telefonbandát'' vagy üzért, amelyikhez került, mákod van. Amúgy viszont max letiltják, és nem lehet használni semmilyen mobiltevékenységre. Független volt?
2011. okt. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Samsung GTS .. valamennyi nemenlékszem pontosan,nemvolt független
2011. okt. 21. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!