Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki mondja el nekem hogyan...

Valaki mondja el nekem hogyan tudom LG GT540-emet CyanogenMod 7 Android 2.3.5 ra frissíteni?

Figyelt kérdés
Aki tudja írja már le lépésről lépésre hogyan kell PLS.
2011. okt. 21. 16:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Rootolod a telefont, Marketről letöltöd a Rom manager-t és azzal felteszed a CWM Recovery-t. Utána beszrezed a cm7-et [link] és a letöltött zip fájlnak legyen az a neve, hogy update.zip. NA ezt felmásolod a kártyára és a telefont elindítod recovery módban. A revoeryben meg az insall zip from sdcard-ot. Utána csak végignyomd a wipe-okat és végén a reboot system opcióval újraindítod a telefont.


Meg két videó róla:

http://www.youtube.com/watch?v=8XgfkdLKryk&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=dKVH2MNbxL8&feature=related

2011. okt. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Amit letöltöttem ROM Managert és rámegyek hogy Flash CWM Instal de amiket kiad listát nincs közte a GT540, most akkor hogy?
2011. okt. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van ez. Letöltöd felteszed a telefonra és egy kattintással fel tudod tenni a recovery-t. Több féle recovery közül lehet választani. Mindegy melyiket választod, mert ugyanazok a funkciói mindenek.

2011. okt. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Az írja ki hogy rootoljam amit már te is említettél de nem vágom hogyan kell és kb 2órája szenvedek evvel a sz.r telefonnal és azon vagyok hogy miny ki.aszom a kerti tóba ami most be van fagya, tehát nem a víztől hanem az érkezőstől fog szétenni amilyen erővel ki.aszom az ablakon :@
2011. okt. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Joh a rootolás már megvan.
2011. okt. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Nah hallod most az a gondom támadt hogy felraktam vagy 5 recovery-is sz.r rámegyek hogy reboot to recovery és csak annyit csinál hogy újra indítja a telefont. Ilyenkor mit csináljak?
2011. okt. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kikapcsolod a telefont, aztán hangerő fel és a bekpacsoló gombot egyszerre nyomd meg. Így recovery módban fog elindulni a telefon.
2011. okt. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Nem csinál semmi megnéztem máshol is direkt valahol azt írja hogy bekapcsoló gomb+ camera vagy bekapcsoló+ keresés de egyikre se reagál úgyan úgy kiírja hogy LG majd ANDROID és betölt a telefon.Próbáltam a másikat mikor a CMD-be kell írogatni azokat a szarokat de nem tudom hogy csinálja meg a gyerek hogy meghajtóknak nézi magát az ANDROIDOT meg a FASTBOOT-ot. :S
2011. okt. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

[link]


Jobb ötletem már nincs. Itt össze van szedve jó néhány információ. Romok telepítése, recovery is meg van említve, meg néhány rom is van amit felrakhatsz, de maradhatsz a cm7-nél. Talán van valami hasznos információ a számodra.

2011. okt. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Köszönöm szépen a segítségedet!
2011. okt. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!