Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone clone-t fogok kapni....

IPhone clone-t fogok kapni. Szerinted ciki?

Figyelt kérdés
Annyira nem érdekel, mert a 'külseje' tetszett meg. Szerinted ciki?
2011. okt. 21. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugye azt tudod, hogy az ilyenek teljesen használhatatlanok? Örülhetsz ha telefonálni lehet majd vele.
2011. okt. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
pontosan és 2 hét után már az érintőképernyő sem fog mindenhol érzékelődni
2011. okt. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha neked tényleg csak a külső miatt kell akkor nem tudom, ha viszont csak azért, hogy pár pillanatig te is menő legyél amíg ki nem derül az igazság, akkor igen, CIKI. Az biztos, hogy én nem vennék ilyent semmi pénzért. Szerintem azért a 20-25000 ft-ért lehet kapni már normális érintőképernyősöket amikhez legalább van szerviz meg alkatrész is. Azért ha van időd akkor olvass el egy ilyen cikket az egyik ilyen klónról. [link]
2011. okt. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Hát barátnőmnek olyan van. A játékok nagy része kínai (komolyan). Hívni múlt héten nem tudott. Amúgy a legtöbb funkció jól használható.
2011. okt. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hog a külseje jó lesz, csak max. első indítás után már nem fog benne menni egy pár funkció, a hálózatot állandóan elveszti, pár óra alatt lemerül, másfél hónap múlva pedig szétesik, tehát érdemes felkészülni.
2011. okt. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem akarok róla rosszakat mondani, de nem ajánlanám ezt a telefont.Olvastam róla tesztet, de csupa rosszat írtak róla.Akkor inkább egy Samsung galaxy mini, vagy telenor one touch.Azokkal legalább telefonálni lehet.
2011. okt. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nemveszed meg nem is ciki
2011. okt. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Tegnap kaptam meg. Nem nagy kaland. Viszont jó, mert WiFi van rajta.

Tényleg elég hamar lemerül. 2,5 mm-es a fülhallgató bemenete, ami szintén nem szimpatikus.


De egyébként sokkal szörnyűbbnek gondoltam.

2011. okt. 25. 15:58
 9/10 A kérdező kommentje:
Haha, már hálózatot alig talál :D
2011. okt. 26. 13:01
 10/10 anonim ***** válasza:
ez egy rakás szar,esetleg az ér valamennyit de nagyon minimálisan amin android fut.
2013. febr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!