Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonon nem lehet csoportos...

Telefonon nem lehet csoportos telefonhívást csinálni?

Figyelt kérdés
Szóval olyanra gondoltam mint Skypen is hogy lehet 1szerre többel beszélgetni... Ezt nem lehet valahogy megoldani telefonon?
2011. okt. 22. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen telefonod van? Amúgy konferenciahívásnak hívják.
2011. okt. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen, konferenciahívás, be kell viszont külön állítani a szolgáltatódnál. vagy neten, vagy felhívod az ügyfélszolgálatot, és annyi. viszont azt tudnod kell, hogy ahány embert felhívsz annyiszor számolja a percdíjat, szóval nem olcsó, de én régen csináltam úgy, hogy t-percek be volt kapcsolva, és akkor ingyen volt :D
2011. okt. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

de milyen számot kell felhívni vagy hogy kell...


Tetenoros vok.

2011. okt. 22. 14:08
 4/6 A kérdező kommentje:
* Telenoros vok
2011. okt. 22. 14:35
 5/6 anonim ***** válasza:
hát azt nem tudom, én t-s vok XD
2011. okt. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sikerült.... csak fel kelett hivni 1 személyt s ha az felvette akk még 1-et és ha az is felvette akkor ott irta hogy konferencia hivás és működik...
2011. okt. 28. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!