Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek/kérjek?

Milyen telefont vegyek/kérjek?

Figyelt kérdés
Először is. Nem azért szeretnék okostelefont, mert az ,,hú de menő," meg ,,aztaaaa". Nokia 5800-ám van, a megjelenés után nem sokkal kaptam/vettem (kb a felét én fizettem, a másik felét a szüleim), de sajnos megadta magát. Felső kategóriásat szeretnék (és mint az előző telefonomnál, most is állnám a felét, de nem ez a lényeg..). iPhone 4-et néztem, illetve HTC Desire-t. De ezeket csak néztem. Várom az ötleteket egyéb telefonokra, illetve érveléseket, tapasztalatokat! Köszönöm! :)
2011. okt. 23. 11:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Samsung Galaxy Note vagy Iphone 4S ha nem gond a pénz !

Persze csak majd késöb mikor itthon is árulni kezdik!

2011. okt. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
alap hogy iPhone 4
2011. okt. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 bp1985 ***** válasza:
88%
Ha a pénz nem számít, akkor i4s, azzal menőzni is lehet.
2011. okt. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
iPhone 4 vagy 4S.. bár a 4S azért újabb és drágább... A sima 4-es is simán megéri :) iPhone-oknál jobbat nem kapsz sehol :)
2011. okt. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

rendben, meggyőztetek : D

nagy valószínűséggel az iphone 4-et választom.


és amúgy iphonera hogyan kell zenét és játékokat rakni? Mint egy ,,sima" Nokiára? Vagy máshogy kell? Köszönöm a válaszokat.

2011. okt. 23. 14:35
 6/14 bp1985 ***** válasza:

iPhone-oknál jobbat nem kapsz sehol :)

Ezt azért ne jelentsd ki...


Kérdező. IPhone csak az itunessal hajlandó eggyüttműködni. Jailbreak nélkül semmire nem jó szinte, annyira le van korlátozva. Nem tudsz bluetooth-on kommunikálni más telefonnal, nem tudsz 30mp-nél hosszabb csengőhangot berakni, nem tudsz akárhonnan akármit letölteni, csak pénzért az appstore-ból, stb. Nem úgy működik, mint egy sima nokia, hogy ráhúzom, és ott van. Itt konvertálások vannak, stb. A sima sim kártyádat nem tudod belerakni, szét kell vágni. Szabvány usb csatlakozó nem megy bele, egyedi kell.

2011. okt. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ugyan bp... Te folyton csak szídni tudod az iPhone-t meg az Apple-t, de azért ennyire nem kéne már túlozni és próbálni lebeszélni a kérdezöt, hogy valami rosszabbat vegyen...


Nagyon unatkozhatsz, ha egész nap ezt csinálod itt..

2011. okt. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
iTunes-al tudsz mindent megoldalni, szerintem nagyon egyszerű. Micro SIM, nekem ingyen cserélték a sima kártyám micro-simre kb 20mp volt az egész :)
2011. okt. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

nem teljesen értem. zenét pl hogy tudok rárakni? csak ha megveszem?

Pár éve az egyik osztálytársamnak volt 3G-je és tele volt zenékkel. Hogy tudta rárakni? V kérdezzem meg őt? :D

2011. okt. 23. 15:09
 10/14 anonim ***** válasza:

iTunes nevü programot kell majd letöltened, ezen a programon át "szinkronizálod" a telefonodat magával a programmal. A progiba csak szépen belehúzod a zene részlegben a zenéidet, amennyit csak akarsz és szinkronizálásnál rámegy a telódra...


Sokan panaszkodnak az iTunes-re, hogy milyen korlátolt, de nagyon egyszerü kezelni és nem kell minden egyesével rárakosgatni a telefonra.. :)

2011. okt. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!