Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek/kérjek?

Milyen telefont vegyek/kérjek?

Figyelt kérdés
Először is. Nem azért szeretnék okostelefont, mert az ,,hú de menő," meg ,,aztaaaa". Nokia 5800-ám van, a megjelenés után nem sokkal kaptam/vettem (kb a felét én fizettem, a másik felét a szüleim), de sajnos megadta magát. Felső kategóriásat szeretnék (és mint az előző telefonomnál, most is állnám a felét, de nem ez a lényeg..). iPhone 4-et néztem, illetve HTC Desire-t. De ezeket csak néztem. Várom az ötleteket egyéb telefonokra, illetve érveléseket, tapasztalatokat! Köszönöm! :)
2011. okt. 23. 11:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Na és persze nem csak olyan zenéket fogad el amiket megvettél... simán letöltötteket is lehet. Az én iPhone 3GS-emen 700-800 szám van most, abból 70 darab hivatalosan megvett :)
2011. okt. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Még az lenne a kérdésem, hogy a Telenornál kaphato az iPhone 4? Csak mert googleban keresgéltem, de nem nagyon találtam választ. :/

2011. okt. 23. 21:32
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát ezt én nem tudom... Telenor az egyetlen szolgáltató akinél soha nem voltam még... T-mobile-nál kapható és tudtommal Vodafone-nál is.
2011. okt. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
sztem xperia neo telefon is nagyon jó 65.000 ft-ért
2011. okt. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!