Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus One-ról mi a...

LG Optimus One-ról mi a véleényetek? Jó telefon? Vannak hibái? És ha vannak, akkor mik? és milyen súlyosak?

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok, szeretnék venni egy új telefont, de számít a minősége, és hogy mit tud!
2011. okt. 23. 16:34
 1/8 |Orfeusz| ***** válasza:
2011. okt. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt az oldalt olvastam, de én konkrét válaszokat szeretnék. Olyanoktól, akiknek ilyenük van. Egyébként szerintetek a Galaxy Mini jobb mint az Optimus One?
2011. okt. 23. 17:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Optimus one jobb mint a Galaxy Mini!


hátrányai Minivel szemben:

- régebbi android,nincs még rá 2.3!

- kb ennyi volt! :D


elönyei Minivel szemben:

-picivel nagyobb érintőkijelző ami tud 2 ujjas érzékelést is a Mininél asszem nincs ilyen!

-kamerája valamivel jobb a videoknál! mivel nagyobb felbontású, akár VGA (640x480) videot is tudsz vele késziteni! Minivel csak 320x240 a max!

a többi tulajdonságuk kb ugyanolyanok


én Optimus One-t mondanék,de te döntöd el!

2011. okt. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, azt gondoltam, hogy az Optimus jobb, nagyon köszi a kommentet. Hallottam hibákat az Optimusról, vagy ez csak kamu?
2011. okt. 23. 20:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Kamu!

elözö vagyok! haveromnak ez van és én is kiprobáltam,semmi hibát nem tudok róla mondani!


Galaxy Mininél jobb egyértelműen!

2011. okt. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Oki, köszi, htt nem tudok dönteni, valaki a galaxy minit dícséri jobban... Ma beszéltem egyik ismerősömmel, és azt mondja, hogy 4-5 hónapig bírják az LG-k, aztán elkezdenek tönkremenni...igaz ez?
2011. okt. 24. 16:03
 7/8 DivoxO válasza:
Nekem nem érintőképernyős telefonom volt(lg chocolatte),de azért 2 évig bírta.Amugy lehet hogy karácsonyra én is one-t veszek,
2011. okt. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
karácsonyra én is One-t tervezek , nézegettem más telefonokat ebben az árkategóriában de szerintem mindegyiknek van előnye és hátránya is .....videókból , leírásokból következtethetően viszont ez tűnik legjobbnak :D .....fogtam már kezembe , igaz csak egy üzletbe de elég pofás kis telónak tűnik :D
2011. nov. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!