Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone 4s kártyafüggetlenül...

Az iphone 4s kártyafüggetlenül mennyibe fog kerülni?

Figyelt kérdés
És nem szeretnék fikázásokat hallani, mert akkor is ez a legjobb mobil eddig...:)
2011. okt. 24. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]

28.-án majd lemegy az ára.

2011. okt. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Olcsóbban is van:

[link]

2011. okt. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
mennyivel megy le?
2011. okt. 24. 23:23
 4/12 bp1985 ***** válasza:
Szerinted a legjobb, nem elvakultak szerint meg nem... de nem ez a lényeg. Nem sokkal fog lejjebb menni, nem az olcsóságáról híres gyártó.
2011. okt. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Akkor mondj egy jobb telefont!!!!


Engem nem az érdekel, hogy apple hanem az h. nagyon jó telefon.


És eddig még nem semmilyen volt apple cuccom, és nem vagyok elvakult pl.: szerintem a samsung galaxy s2 majdnem olyan jó mint az iphone 4s.

Az is érdekel, hogyha azt tud valaki olcsóbban annak is örülök.


Egyébként meg tényleg mondj egy jobb telefont, ha tudsz!

2011. okt. 27. 23:27
 6/12 A kérdező kommentje:

Most pedig helyesen leírva :)


Akkor mondj egy jobb telefont!!!!


Engem nem az érdekel, hogy apple hanem az h. nagyon jó telefon.


És eddig még nem volt semmilyen apple cuccom, és nem vagyok elvakult pl.: szerintem a samsung galaxy s2 majdnem olyan jó mint az iphone 4s.

Az is érdekel, hogyha azt tud valaki olcsóbban annak is örülök.


Egyébként meg tényleg mondj egy jobb telefont, ha tudsz!

2011. okt. 27. 23:29
 7/12 bp1985 ***** válasza:
htc sensation, ibcredible s, a galaxy s2 pedfig ugyanolyan, mivel samsung proci van az iphone-ba. és lg kijelző.
2011. okt. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Egyik se jobb csak majdnem olyan jók!!!

A kamerája mindegyiknek rosszabb, a videó kártyája és a kijelzője... és nem samsung proci van az iphone-ban, az viszont igaz h. lg kijelzője van, de akkor is az iphone-nak van a legnagyobb képfelbontása.

Ja és egyik se csinálja azt amit mondasz neki...szó szerint:)

2011. okt. 29. 23:35
 9/12 bp1985 ***** válasza:
Köszi, de nem vagyok ennyire pihent, hogy egy tárggyal beszélgessek... Nem jobb? 8mpx kamera megvan, dual mag megvan, lehet bővíteni. A felbontás meg lényegtelen, mert nem a pixeleket számolom, hanem a kijelző méretét nézem... Nyugodtan utánajárhatsz, az iphone egy samsung, és lg keverék apple tokba... De látom, el vagy vakulva te is teljesen, akármit mondasz, mert a saját hülyeségedről akarsz meggyőzni. Tudod, én nem tesztek alapján írok véleményt, mint te, hanem tapasztalatból...
2011. okt. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Volt már iphone-od?


Egy kamera nem csak a megapixel-től függ...

[link]


És az is lehet, hogy nem használnád ki a siri-t, valószínűleg én se, de most arról beszélünk mi tud több mindent és mi tudja jobban azt amit csinál mint a másik.

Az meg nekem soha nem tetszett, hogy akkora a telefon mint a monitorom el se fér a kezembe, sőt lassan már a zsebembe se fér el.

És az iphone az mindent felvásárol és továbbfejleszti azt. Hogyha samsung processzor van benne akkor miért nincs egyik samsungba se A5-ös proci?

2011. okt. 30. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!