Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini SOS!?

Samsung Galaxy Mini SOS!?

Figyelt kérdés

Samsung g. minim van, es google accountom mar meg van, de valahogy kileptem es mar nem tudom a jelszavam.

probaltam kitorolni az accountot de nem engedi.mit tegyek?

[e-mail cimet sem valtoztathatok]


2011. okt. 25. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Factory reseet és akkor megadhatsz egy új gmail fiókot neki.
2011. okt. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

es semmi fontosat nem torol ki?

hol talalom?

2011. okt. 25. 15:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Lényegében mindent töröl a telefonról. Alkalmazások, smsek, telefonszámok, de a memóriakártya tartalmához nem nyúl hozzá.

Settings->Privacy->Factory data reset


Akkor van egy kevésbé drasztikus mód is amihez rootolni kell a telefont meg kell egy fájlkezelő ami ki is tudja használni a root adta jogosultságokat pl. root explorer, file expert, ghost commander és a /data/system/ mappában megtalálható account.db-t törölni kell. Utána egy újraindítás és megadhatsz neki egy új fiókot. Így nem fog elveszni semmi a telefonról.

2011. okt. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

probaltam torolni ott is de nem engedi. nem tudom mit ir ki pontosan de lenyeg h fentvannak valamik ami miatt nem engedi..

tul hulye vagyok ehez

2011. okt. 25. 15:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Mit próbáltál törölni honnan?

Factory resetnél biztos nem fog semmit se kiírni neked, hogy "h fentvannak valamik ami miatt nem engedi.. " hanem csak egy figyelmeztető üzenetet, hogy minden adat törlődni fog, meg hogy biztos-e benne, hogy ezt akarja stb.

A másik lehetőség meg csak akkor megy ha rootoltad a telefont. Addig annak a mappának a közelébe se lehet férni szóval akkor megint csak nem írhat ki semmit.

De talán könnyebb lenne ha leírnád mit is ír ki és hol.

2011. okt. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
most csinaltam 1 uj acountot .hogy tudok oda ejelentkezni a marketnel v valahol?
2011. okt. 25. 15:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Beállítások->Fiókok és szinkronziálás fiók hozzáadása és itt hozzá tudsz adni még egy fiókot. Csak azt nem tudom, hogy ezt is lehet úgy használni mint az alapértelmezett fiókot.

Ha nem menne akkor a fentebb említett megoldások közül kell választanod.

2011. okt. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!