Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még Galaxy S-t venni?

Megéri még Galaxy S-t venni?

Figyelt kérdés

Karácsonyra szeretnék új telefont kérni a 3 éves szutyok telefonom helyett, és a Galaxy S egy elég korrekt választásnak tűnik.

Csak az lenne a kérdésem, hogy nem érné-e meg inkább S2-t venni, hogyha többre is használnám, mint csak telefonálásra, meg egyszerűbb dolgokra.


(Gondolok ezalatt pl. konzol emulálásra, stb...)


Válaszaitokat előre is köszi!


2011. okt. 25. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem Galaxy S van,maximálisan meg vagyok vele elégedve minden szempontból(elég komoly kis játékok is elmennek rajta),egy kollégámnak viszont S2,ami nem tud sokkal többet ,viszont a kijelzője nagyobb ami elég nagy előnyt jelent ebben a kategóriában szerintem.
2011. okt. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed S2-re akkor inkább olyat vegyél. De a sima S is jó.
2011. okt. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!