Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tablet, vagy okos telefon?

Tablet, vagy okos telefon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 éves vagyok.

Karácsonyra szeretnék vagy egy tabletet vagy egy okostelefont kérni.

Bejárós vagyok,sokszor unok állni 1 nap 30 percet állni a buszmegállóban plusz még 1 óra utazás.

szeretnék kérni egy okostelefont vagy tabletet,amivel letudnám magamat foglalni.

olyan 50-80.000 Ft-os árban. de ha drágább leírhatjátok akkor is.


2011. okt. 25. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát nézd. Mire használnád elsősorban? Böngészés? Játékok? Könyvolvasgatás? Ha nem félsz, hogy elcsórják, és tudsz neki venni egy külön kis tokot akkor szerintem a tablet, ugye azt nem lehet zsebrevágni, ezért neki a kis tok.

Ebben az árkategóriában a legjobb váalsztásod a Huawei Ideos S7 Slim lehet. Igaz kínai gyártó, de nagyon dicsérik.

[link]

Itt olvashatsz róla egy komplett tesztet, T-Mobile-nál listaáron, új előfizetés és hűségnyilatkozat NÉLKÜL 70490 Ft ha a webáruházból rendeled, ha boltból akkor 74200 Ft.

Aztán ami még efelett van (tudásban és árban is) az a Samsung Galaxy Tab (A hétcolos változata), 131600 Ft.

A jelenleg legjobb kapható táblagép a Samsung Galaxy Tab 10.1, 152950 Ft-ért.

2011. okt. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

vagy IPAD 2 ,azért az adja neki :)

értem,ezért óckodom kicsit,mert nagy és mindig ki-be táskába,és mondjuk lg optimus black,2x? 3d?

2011. okt. 25. 16:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább Galaxy Tab 7"-es. Az elfér a zsebben, lehet vele telefonálni és remek szórakozást is nyújt.
2011. okt. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vagy iPad2, de az nincs a TMobnál bár az ár/érték aránya Apple termékként egész elfogadható. Az összes tablettel lehet telefonálni, ha van benne SIM kártya. 2x-et ne, rohadt szar rajta a szoftver, 3D-t se ajánlanám, ez a 3D technológia még nagyon kezdetleges. Motorola DEFY (CM7tel az igazi, és a sima, nem a plusz), Google Nexus S esetleg. Egymagosak de legalább stabilan futnak és jók, megjegyzem, nekem DEFY-om van és még nem találtam olyan appot ami ne futna el rajta. Mostanában a 9mm nevű játékkal játszok rajta, nézz róla videókat, cseszettjó!

Mellesleg ha mindenképp a fenti 2 közül akarsz választani (2x és 3D) akkor inkább a 3D. Viszonylag normális szoftver, kb. ugyanaz a hardver mint a 2x-é DE! DDR2 benne a RAM, ami azért sokat dob a teljesítményén. Black se rossz fón, én a középkategória alsó részébe sorolnám.

2011. okt. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
7 inch feletti tabletet már táskában lehet csak hordozni. Emiatt nem érdemes olyanra költeni. Ha már ígyis úgyis táska kell, akkor jobb egy laptop. Szóval a lényeg, hogy Galaxy Tab P1000 (ez a SIM kártyás vezió) vagy P1010 ez pedig a csak WiFi-s (de utóbbi csak 70.000 Ft).
2011. okt. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Huczka Dominik válasza:
Okostelefont!
2012. júl. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!