Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Találtam egy kb 40ezer Tt-os...

Találtam egy kb 40ezer Tt-os mobilt. Fogalmam sincs kié, de mi van ha rendőrséggel beméretteti és rám találnak és rámkenik hogy elloptam? Pedig csak találtam.

Figyelt kérdés
Ugy tudom ha az ember bemegy a rendőrségre ingyen bemérik hol a teló! Kikapcsolva tartom, még az aksit is kivettem. Be se merem kapcsolni.
2011. okt. 25. 16:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

pontosabban milyen? Mert a Samsungnak több "nagyon fasza érintős GPS-es" telefonja van.


Egyébként remélem, ha egyszer Te hagyod el a telefonodat, akkor egy hozzád hasonló illető találja meg és megtartja...

2011. okt. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Az Androidos Samukon is van mobilkövető?
2011. okt. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer külföldön hagytam el a mobilom. Az ottani vezetékes számom is benne volt HOME névvel elmentve.

Este csöngött a vezetékes, hogy ha én hagytam el és igazolni tudom hogy az enyém, akkor visszakapom.

Marhára örültem mert rengeteg fontos dolog volt benne, ami nélkül szívtam volna rendesen hetekig míg helyreáll a rend.


Úgy látom annak amit te találtál annak nem fognak így örülni.

2011. okt. 26. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nekem szilveszterkor loták el a táskám iratokkal és a vadi uj telommal. Minden viszakerült, a telóm nem. Rendőrségre is mentem de 20ezer ftért nyomoznának érte. ennyi. Telóm nincs
2011. okt. 27. 20:53
 15/18 anonim ***** válasza:
És mennyire örültél volna, ha a telefonod is visszakerül hozzád... De nem került egy hozzád hasonló emberke miatt valószínű. Így ne várd el, hogy valaki visszajuttatja hozzád, ha Te sem tennéd meg!
2011. okt. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

nem értem miért nem próbálod megkeresni a telefon tulajdonosának és szólni neki hogy megtaláltad!!!

Tudod a legbosszantóbb ilyenkor a sim kártya,jó a teló is számít.szerintem légy jó arc és kapcsold be a telót nézd ki a telefonkönyvéből telefonszámokat hogy anyu,apu hugi stb és azoknak szólni hogy megvan a telefon.

És a kérdésedre a válasz nem csak be lehet mérni de le is tudják tiltani a készüléket,dehát ez attól függ hogy rendőrségen is bejelentették e.

Add vissza a gazdának a telót hátha megdob egy 10essel.

Üdv!

2012. febr. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
53%
Apukák monnyátok már meg a tutit, hogyan kapcsoljuk be mi, böcsületes megtalálók, mikor a telefonok általában PIN kód védettek? Gondolkodjatok piszikét, mert ez a nagy kérdés. Másik kérdés: szolgáltatók bótjai hajlandók feltörni valahogy a telót, vagy utánanézni kié, ha elviszed hozzájuk? Harmadik kérdés: elfelejtettem. Písz.
2012. jún. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A kedves kérdező már megállapította, hogy GPS is van benne. Szerinted hogyan jött rá?
2012. jún. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!