Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini?

Samsung Galaxy Mini?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mi a véleményetek erről a telefonról? Pozitív és negatív véleményeket is várok :) Mit tud, és mit nem? Mennyire tartós?
2011. okt. 25. 19:07
 1/7 anonim válasza:
jó telefon,nekem fél éve van még csak,de egy nagy probléma,(ami komoly baj) hogy csak a telefonra lehet letölteni cuccokat,és a memóriára nem.. nekem egy tök nagy memória van benne,de mégis alig tudtam néhány dolgot rárakni-.- ja és a másik,hogyha már majdnem teli van a TELEFON memóriája,akkor nem kapod meg az sms-eket,mert azt irja ki h az üzenetek tára megtelt! ...ez nem csak nnálam van igy,ez egy alapvető probléma benne...O.o ettől függetlenül szeretem,de ha ujra választhatnék nem ezt választenám.
2011. okt. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A tartósság irreleváns kérdés, relatíve új telefonról van szó, még nem tudni.

A kijelzője leggyengébb a kategóriában, minden másban átlagos. Kicsit túl van árazva.

2011. okt. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Telenor One Touch jobb vétel
2011. okt. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :))
2011. okt. 25. 19:30
 5/7 anonim ***** válasza:
elsőnek : ezt ki tudod gyomlálni ha rootolod a telefont aztán létrehozol egy uj particiot a kártyán majd link2sd vel átpakolgatod.. de amugy onetouch tényleg jobb:)
2011. okt. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megvettem a mint,é s most is arról írok wifit használők és ingyenes. Ajánlom mindenkinek.
2011. okt. 29. 07:29
 7/7 Annaxd válasza:
Nekem is az van és ténleg egy jó teló, csak az vele a baj, hogy már nagyon új kiadás és a telcsiknél ez úgy van, hogy minél újabb kiadás annál hamarabb elromlik! Egyébként mindenkinek ajánlom!
2011. nov. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!