Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zte Bladenél hol tudom megnézn...

Zte Bladenél hol tudom megnézni mennyi adatforgalmat használtam fel? Hol tudom esetleg leállítani, hogy csak wifi legyen. Csak akkor kapcsolnám be a rendes netet, ahol nincs wifi.

Figyelt kérdés

Ma vettem a telefont, így még csak most tanulom.Eddig nem volt androidos telefonom.

Köszi a segítséget!


2011. okt. 25. 20:09
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Így nem jött adat, de csak vészhívás volt.Ez nem megoldás így.Sehol nincs pipa már.
2011. okt. 25. 20:46
 12/25 A kérdező kommentje:
Repülési mód pipa kivételéhez pint kér.
2011. okt. 25. 20:47
 13/25 anonim ***** válasza:

Hát akkor írd be a pin kódot és ismét tudod majd normálisan használni a telefont.

Repülős móddal mindenféle hálózatot letiltasz a telefonról. Lényegében mindenre fogod tudni használni a telefont csak pont a lényeg funkcióra nem (telefonálás, sms, mms küldés, net használat akár wifin, akár mobilneten ezek egyike se fog menni)

2011. okt. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Beírtam a pint, van hálózat, de szerencsére úgy néz ki, hogy nem jön adat.Konkrétan ezt írja, hogy nem tud kapcsolódni, próbálja később.Sorry, unable to connect .Please try later.Persze nem fogok vele próbálkozni.:)Ha valamit nem tudok kérdezhetek?

Örülök neki, de most tanulom, eddig nem volt okos telóm.

Ja a Places helyek meghatározó widgetet a fő képernyőről hogyan tudom eltávolítani? Visszarakni a rendes helyére.

2011. okt. 25. 21:03
 15/25 anonim ***** válasza:

Repülő módban lehet wifizni, legalábbis én tudok.

A widgetet csak fogd meg és dobd ki a kukába.

2011. okt. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy mint bármelyik widgetet. Ha hosszan nyomod akkor el tudod pakolni máshova vagy törölheted is. Egy kis nyomkodással elég hamar meg lehet tanulni használni a telefont, illetve rá lehet jönni elég sok mindenre.


Repülő módban lehet wifizni, legalábbis én tudok.

Most, hogy nézem tényleg. Eddig lehet azért nem szúrt szemet, mert ha átváltok repülős módba kikapcsolt a wifi, ezért el is könyveltem magamba, hogy nem megy. Viszont most csak azért is kipróbáltam és visszakpacsoltam a wifit. És tényleg megy.

2011. okt. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek! Sokat segítettetek.Holnap folytatom, most mennem kell.

Holnap jövök.:) Szép álmokat!

2011. okt. 25. 21:42
 18/25 A kérdező kommentje:

Szia! Jó kisgép ez a ZTE.Elég jól összebarátkoztunk.Adatokat cseréltem a laptoppal stb.

Viszont nem tudok semmit letölteni a marketból, mert a gmail nem enged be.Csináltam újat, jelszót, azonosítót jól írok be.De mégse stimmel. Tudtok ebben segíteni?

Köszi!

2011. okt. 26. 17:07
 19/25 anonim ***** válasza:
Nekem az volt a baja, hogy először mobilnettel kellett fellépni a marketra, azután felengedett wifivel is. Nem értettem akkor se, hogy miért.
2011. okt. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Wifivel próbáltam felmenni, mobilnettel nem.A számítógépen is próbáltam felmenni, de ott sem enged felmenni.Viszont magába a gmail fiókba ugyanazokkal az adatokkal beenged.Most egy kicsit megrekedtem.

??????

2011. okt. 26. 18:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!