Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Skate-ről van valakinek...

ZTE Skate-ről van valakinek véleménye?

Figyelt kérdés
Most szeretnék ilyen mobilt venni, a csomagomhoz csak hatezer forintba kerül. Gondolom megéri, de jó ez a teló ? :)
2011. okt. 26. 20:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha az a cél, hogy nagy legyen, akkor jó, de csak ARMv6-os proci van benne, csodát ne várj tőle.
2011. okt. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hol? Melyik szolgáltatónál? Én nem találom. :(
2011. okt. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ausztriában élek, és itt veszem meg annyiért :) magyarországon nem is találtam árúsítva :S De vélemény róla?
2011. okt. 27. 08:06
 4/15 anonim ***** válasza:

Köszi az infot.


Nekem Blade van (nekem tetszik), szerettem volna lecserélni egy Skate-re, de nem forgalmazzák a szolgáltatók nálunk.

Hardveresen sajnos nem nagy elörelépés a Skate, csak a kijelző méret nagyobb, de a proceszor maradt 600-as, stb., ezért inkább más készülék lesz. :)


Itt olvasd a hozzászólásokat is:

[link]

[link]

[link]

2011. okt. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A Bladet valóban nem éri meg lecserélni rá, egyedül a vakuval tud többet, a proci hiába 800-as, ARMv6, a gombok is maradtak nyomkodósak... Ha ezeket kijavították volna, akkor vennék. Így nem, inkább Defy.
2011. okt. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mindenhol írják,hogy Defy, hát nem tudom az itt mennyibe kerül. Most van ez az akció,hogy 19euróért megtudom venni. Szerintetek rosszúl járok vele ha megveszem? Nem nagyon akarok drágán telefont venni,mert most másra gyüjtök, de viszont mindenképp kell egy olyan teló amin tudok netezni és van olyan funkció rajta,hogy jelzi a facebookos üziket,mivel barátommal távkapcsban vagyunk így jó lenne ha ott tudnánk üzengetni, mert a folytonos sms az már kicsit drága. 2gb internetem lesz havonta a telómon, meg ugye néha wifi, ugye ez BŐVEN elég lesz! :) Kérlek segítsetek,mert ez lesz az első okos telefonom, és azért azt is elmondanám,hogy lány vagyok,nem buta, csak annyira még nem értek ezekhez :)
2011. okt. 27. 10:23
 7/15 anonim ***** válasza:
Jól írják, hogy Defy, hasonló árkategória, a legjobb ár-érték aránnyal.
2011. okt. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A Defy 50.000 ft ezt én most megkapom 5ezer 6száz forintért. Én most nem tudok 50ezerért mobilt venni :S
2011. okt. 27. 10:35
 9/15 anonim ***** válasza:
Erre, amit szeretnél tökéletes lesz a Skate.
2011. okt. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

'5ezer 6száz forintért' a legjobb vétel, BestBuy!

Ne habozz, vedd meg!


(a Defy tényleg jobb egy kicsit, de nem ér 10x annyit)

2011. okt. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!