Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont szeretnék venni,...

Telefont szeretnék venni, jót, de olcsót. Néztem egy Nokia n97 klon telefont, azthiszem cect e1000. Valakinek valami véleménye esetleg erről a készülékről? Megéri, vagy nagyon rossz? Esetleg a wifiéről tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!


valószínüleg én tudok vmiben segíteni, mert nekem meg iphone klónom van. a kettőbe annyi a közös, h mindkettő ázsiai (AZ ENYÉM NEM KÍNAI, HANEM MALÁJ)! nekem a wifije hibátlanul működik, és naon gyors! megnéztem a specifikációját...az enyém semmivel nem tud kevesebbet mint ez. enyémbe is 2mp kamera, dual sim, tv, rádió, bővíthetőség, bluetooth...stb. ezek nekem mind tökéletesen működnek, szerintem érdemes megvenned!!! nekem naon tetszik, de én inkább maradok a maláj(NEM KÍNAI) gyártmányú iphone klónoknál!!! ha jól vigyázol rá, akk sok évig kíbírhatja!!!

Sok szerencsét!!!

Ja igen, ezt én tettem fel a sajátomról a youtubera:

http://www.youtube.com/watch?v=52mMUjSvaIA

2010. ápr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a klón telefonoknál nem érvényesül az olcsón jót mondat.mondd el mennyit szánsz rá,hátha van kategóriában jó wifis telefon.jó állapotban nokia e52 használtan 15ezer és wifis.
2010. ápr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1:1 még várok hátha még valakinek van informácioja:)

Köszönöm az eddigieket

2010. ápr. 6. 13:27
 4/6 anonim válasza:
Sztem nehogy klón mobilt vegyél.Egyrészt 2hét alatt szét megy,más részt meg az elég gáz ha klón mobilod van...akk már vegyél egy nem olyan jó,de EREDETI mobilt (pl a nokia n91 olcsón megvehető és van benne wifi)
2010. ápr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

az ugyan nemérdekel hogy gáz-e ha normálisan működik:D

köszönöm

2010. ápr. 6. 19:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Vegyel iphone 12 t
2020. nov. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!